Iron Blade 2.2.1i Full Apk +Mod for Android

Iron Blade Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 307.643 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Ne kader ne de soy bir kahraman yapamaz – kılıcını tutup kendin olmalısın!

Savaş, uyumsuzluk ve sihirle dolu bir ortaçağ Avrupa’sında geçen tüm aksiyon RPG oyunlarının en heyecan verici olan Iron Blade’de destansı kaderinizi oluşturun. Konsol kalitesinde grafikler ve asla boşta olmayan ve sizi her zaman birbiri ardına bir kalp çarpışmasına sokan yenilikçi – ancak öğrenmesi kolay – savaş sistemi ile hayata geçirilen bir fantezi oyunu dünyasını keşfedin!

Canavar avcı için inanılmaz silahlar topla, kendi krallığını kurarak ve heyecan verici PvP zorluklarıyla uğraşırken milyonlarca diğer oyuncuya karşı becerilerini test etmek için nefes kesen gerçek dünyadaki yerleri ve zindan kalelerini keşfet.

Önemli

 • Şeytani bir savaş ordusu yaklaşır ve hiçbir kale onların anlaşmazlıklarından ve kan dökülmesinden korunmaz. Boşta kalma zamanı değil! Kılıcını kaldır, canavar avcısı ol ve onları iyilik için mühürlemek için kehaneti yerine getir!
 • Bu RPG oyununun zorlu hikaye görevlerinde savaşırken bir entrika ve ihanet planını ortaya çıkarın.
 • Lirce açısından zengin bir oyun dünyasını keşfedin ve destansı savaşçılar, anlaşmazlık ve gizemli gizemlerle dolu alternatif gerçeklik fantazisi olan Avrupa’ya yerleşin.
 • RPG macera oyunlarınız, Notre Dame’deki Demon Knights ile kavgadan Transilvanya zindanındaki kılıca vampir koymaya kadar diğer tüm RPG oyunlarının ötesinde birçok hayranlık uyandıran yerlere götürecek.
 • Herkes, savaş sıcağında inanılmaz kılıç saldırı zincirlerini sorunsuzca gerçekleştirmenizi sağlayan mobil bir oyun için özel olarak tasarlanmış kontroller sayesinde derin zindan tarama RPG eyleminin tadını çıkarabilir.
 • Canavar avcısı kombinasyonları yapmak için oyunda musluklar ve tokatlar bağlayarak fantezi mücadele tarzınızı geliştirin.
 • Her biri güzel sanatlardan yapılmış ve şaşırtıcı oyun grafikleri, aksiyon ve savaş yetenekleriyle hayat bulmuş, korkunç bir epik zindan düşmanıyla yüzleşin.
 • Savaşta size karşı savaşmaya cesaret eden herkese kötü bir son veren ölümcül özel eylem saldırılarını ve son kılıç hareketlerini serbest bırakın.

İndirme: Iron Blade Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Demir Blade’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Efsanevi Görevler.
 2. Yeni Mısır zırh setleri.
 3. Küçük iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.

Demir bıçak APK hakkında özet

ad Demir bıçak APK
Yayımcı
En son sürüm 2.2.1i
Platformlar Android 4.4
paket com.gameloft.android.ANMP.GloftHFHM
İndirme: Orijinal Demir Bıçak APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Prime Peaks 34.3 – download racing-car driving game for Android +mod

Prime Peaks v34.3 + Mod – exciting and unique hill climbing game for Android, normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir