Instasize 4.0.54 Apk + Mod for Android Download

Instasize Mod bir Fotoğrafçılık Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.9 puan aldı, toplam 874.898 kişi oy kullandı.

genel bakış

Instasize, sosyal içerik oluşturucular için fotoğraf ve video araç takımıdır. Bugün indirin ve kaydırma durdurma içeriği oluşturmak için premium filtreleri, kenarlıkları ve ayarlamaları deneyimleyin.

Hareket halindeyken görüntüleri birkaç saniye içinde Instagram düzenlenmemiş fotoğraflardan Instagram hazır yayınlarına dönüştürün. Son bir düzenleme yapmak için birden fazla uygulama arasında geçiş günleri YAPILDI. Tek bir yerde daha fazla düzenleme aracı, daha hızlı düzenleme anlamına gelir, SİZE odaklanmak için daha fazla zaman bırakır -> bir sonraki fotoğraf yüklemeniz, takipçilerinizle etkileşimde bulunma ve varlığınızı oluşturma

Büyük zaman düzenlemeleri oluşturmak için büyük bir zaman etkili olmak zorunda değilsiniz, herhangi bir beceri düzeyindeki herkes çevrimiçi yayınladıkları fotoğraflara kişisel + profesyonel bir dokunuş katabilir.

Önemli

  • 80’den fazla fotoğrafçıdan ilham alan filtreyle, aradığınız estetiğe uyan bir filtre bulmak zorundasınız. Fotoğraf çekmek için ne kullandığınızdan bağımsız olarak, herhangi bir fotoğrafa net bir HD görünüm kazandırın. TÜM sosyal platformlarınızda uyumlu bir his koruyun. Tüm premium üyelere aylık olarak sunulan özel filtreler.
  • Özel düzenleme artık daha kolay – netlik, parlaklık, pozlama, kontrast ve çok daha fazlasını ayarlayın. Fotoğraflarınızdaki ayrıntıları hassas bir şekilde ayarlamak istiyorsanız, bunu yapmanıza yardımcı olabiliriz.
  • Kullanımı kolay kolaj oluşturucumuzla birden fazla fotoğrafı anında bir araya getirin. Çok sayıda fotoğraf düzeni arasından seçim yapın, görüntüleri hareket ettirin, desenli arka planlar, metin vb. Ekleyin – yaratıcı potansiyeliniz sonsuzdur. Arkadaşlarınız ve aileniz için bir tür kolaj oluşturarak anılarınızı hayata geçirin.
  • Fotoğraflarınıza metin ekleyin, 30’dan fazla benzersiz yazı tipi arasından seçim yapın. Metin düzenleyicimizin kullanımı kolaydır, çok sayıda renk ve boyut arasından seçim yapmanıza izin verir ve kişisel, ancak profesyonel bir dokunuş eklemenize yardımcı olur. Premium aboneler için özel fontlar.
  • Instagram’a mükemmel uyum sağlamak için görüntüleri anında yeniden boyutlandırın. Geleneksel beyaz Instasize kenarlığını koruyun veya herhangi bir sosyal medya yayınına kişisel bir dokunuş eklemek için 25+ temalı kenarlık paketlerimizden birini kullanın. GLITTER, MERMER, TATİL ve RENKLER gibi eğlenceli desenler arasından seçim yapın
  • Görüntünüzü herhangi bir sosyal platforma sığacak şekilde anında yeniden boyutlandırın.
  • Instasize Premium ile yaratıcı potansiyelinizin kilidini açın. Instasize premium sürümüne yükseltme, AYLIK olarak güncellenen özel filtrelerin, yazı tiplerinin ve düzenleme araçlarının kilidini anında açacaktır. Evet, doğru okudunuz, premium abone olduğunuzda size aylık yeni özellikler sunuyoruz. Özellikle içerik oluşturucular için yapılmış en iyi fotoğraf düzenleme araçlarını deneyin.

İndirme: Instasize Mod APK

Instasize’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Instagram feed paylaşma sorunu düzeltildi
  2. Sağdan sola dil desteği eklendi
  3. Küçük çeşitli düzeltmeler

İnstasize hakkında özet APK

ad Instasize
Yayımcı Instasize Inc.
En son sürüm 4.0.54
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir