Infinite Design 3.4.18 Apk Mod Full indir

Infinite Design 3.4.18 Apk Mod Çizim ve sanat, genel olarak, geçmişte maliyetli ve zaman alıcı bir hobiydi. Bununla birlikte, kalem, odun kömürü, kağıt, tuval, renk ve birçok farklı araçtan oluşan çizim kitleriniz için ödeme yapmanız gerekiyordu. Farklı platformlarda ve materyallerde çalışmanın, özellikle de sanatta hala yeni olduğunuzda, her zaman bir kabus olduğundan bahsetmiyoruz.

Bununla birlikte, Android cihazlarınıza yararlı çizim uygulamasının sunulmasıyla, işler daha iyi bir yöne doğru büyük bir dönüş yaptı. Artık sanatseverler en sevdikleri sanat eserlerini doğrudan mobil cihazlarında çizmenin ve boyamanın tadını çıkarabilirler.

Dışarıdaki tüm yaratıcı insanlar için, artık Infinite Studio Mobile’ın bu ilginç sanat ve tasarım uygulamasıyla inanılmaz çizim eğlencenizin tadını çıkarabilirsiniz . İçerisindeki mevcut araçlarla inanılmaz çizim ve çizim yaratma dünyasına dalın. Her biri farklı bir yaklaşım kullanarak birden fazla çizim yoluyla kendinizi ifade etmekten çekinmeyin.

İncelememizle Infinite Design’ın bu şaşırtıcı uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin .

Bu ne işe yarıyor?

Çizim yapmakla ilgilenenler için, uygulama size kalem ve kağıtlara ihtiyaç duymadan akıllı telefonlarınızın dokunmatik ekranından doğrudan çizim yapma şansı sunuyor. Bununla birlikte, çizimlere yaklaşmanın çok daha kolay ve erişilebilir bir yolunu sunar. Böylece, Android kullanıcıları için sanatı daha ilginç hale getirmek denemek.

Buna ek olarak, geleneksel sanat araçlarıyla çalışmanın aksine, Infinite Design’da Android kullanıcıları mevcut araçlar ve düzenleme seçenekleri sayesinde sanat eserleri için çeşitli farklı şanslar elde edebileceklerini bulacaklar. Bununla birlikte, kesinlikle oyun değiştiren bir deneyim sunan sezgisel ve ilginç özellikler bulabilirsiniz. Kendinizi çok daha esnek ve eğlenceli bir şekilde yaratırken kendinizi bulun.

Gereksinimler

Uygulama, çalışmaya başlamak için cihazlarınızdan belirli bir özellik gerektirmez. Bununla birlikte, ihtiyacınız olan tek şey iyi bir ekrana sahip çalışan bir Android cihazdır. Bununla birlikte, çizim deneyimlerinizi optimize etmek için, uygulamayı oldukça büyük bir dokunmatik ekranda oldukça hassas bir şekilde kullanmanız önerilir. Bu, en iyi sanat eserleri yaratmanıza izin vererek yüzeyin iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Profesyonel çizimler oluşturmak isteyenler için, dokunmatik ekranlı cihazlar için çizim kalemlerinden faydalanmanız da mümkündür. Sanatınızı yaparken çizgilerinizi ve hassasiyetinizi büyük ölçüde geliştirirdi.

Son olarak, düzgün çalışması için güçlü bir donanıma ihtiyaç duymasa da, özellikle karmaşık çizimler üzerinde çalışırken cihazınızın farklı görevleri bir kerede işlemek için iyi bir çip kullanmasını istersiniz.

Harika özellikler

Uygulamanın sunduğu tüm şaşırtıcı özellikler şunlardır:

Sezgisel ve eğlenceli çizim deneyimleri

Sonsuz Tasarım’ın eşsiz ve inanılmaz uygulamasıyla dijital çizim deneyimlerinizin keyfini çıkarmaya başlayın. Bununla birlikte, kullanışlı mobil uygulama, akıllı telefonlarınızda ve rakiplerinin çoğu tarafından eşleşmeyen diğer dokunmatik cihazlarda benzersiz çizim eğlencesi sağlar.

Başlangıç ​​olarak, çizmek için yer kalmadan tek bir yaprağa olabildiğince fazla çizim yapmanıza izin veren sonsuz tuvale erişebilirsiniz. Resimlerinizi belirli bir dereceye ve tuvalin farklı noktalarına kaydırmaya, yakınlaştırmaya veya döndürmeye çekinmeyin.

Aynı zamanda, sezgisel yol düzenleme ve Boole işlemleri, genel deneyimlerinizi çok daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirecektir. Ayrıca, ışıklandırma ve dağıtma seçenekleri, grafiklerin konumlanma şeklini hızlı bir şekilde değiştirmenize izin verecektir, bu da kesinlikle şaşırtıcıdır.

Resimlerinizi denemek için harika araçlar

İlgilenenler için, uygulama, yararlanmanız için sınırsız araçlar sunar. Her araç, çiziminizi çok daha eğlenceli ve heyecan verici hale getirecek benzersiz ve kullanışlı özelliklere sahiptir.

Sanat eserlerinizi ilginç perspektiflerde görmenizi ve grafiklerinizin ilginç kopyalarını oluşturmanızı sağlayan şaşırtıcı simetri aracıyla başlayın. Görüntülerinizi yatay, dikey, radyal ve kaleido simetrisi ile ayarlayın ve çeşitli şekillerde izlemenin keyfini çıkarın.

Çizim deneyimlerinizi çok daha kolay ve rahat hale getirmek için, uygulama aynı zamanda katman çizim seçeneğini de sunar. Android kullanıcılarının yararlanabileceği ve üzerinde çizim yapabileceği sınırsız katmanlar ve mevcut geçmiş kaydırıcısı sayesinde sınırsız geri alma seçenekleriyle, dijital sanat dünyasına doğrudan mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz.

Buna ek olarak, uygulama aynı zamanda çoğu dijital sanatçının aşina olduğu birçok yaygın çizim aracıyla birlikte gelir. Serbestçe birçok özel şekil çizmenizi veya oluşturmanızı sağlayan kalem aracıyla başlayın. Kullanılabilir metin aracıyla belirli metinleri ve hatta hat yazılarını ekleyebilirsiniz. Veya mevcut perspektif yönergeleri ile 3B çizim sanatını keşfedin

Sezgisel ve özelleştirilebilir arayüz

Ayrıca, Infinite Design, Android kullanıcılarının mevcut özelliklere hızlı ve etkili bir şekilde erişmesini sağlayan düzene ve özelleştirilebilir arayüze sahiptir. Burada, tuvalinizi ve mevcut araçları kendi tercih ettiğiniz tasarımla düzenlemeyi de seçebilirsiniz. Üst çubuktaki araçları ve siparişlerini değiştirin veya seçim erişim panelinize eklemek için bunları seçin. Hatta daha iyi erişmek için belirli araçlar ve renkler panelini ekrandan dışarı sürükleyebilirsiniz. Sezgisel ve kullanışlı dokunmatik ekran, mobil cihazlarınızda çizim yapmayı çok daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirir.

Birçok gelişmiş düzenleme özelliği ile eğlenin

Standart araç setlerinin yanı sıra Infinite Design’daki Android kullanıcıları da yalnızca SketchBook ve ibis Paint X gibi en üst düzey çizim uygulamalarında bulunan birçok gelişmiş özelliği kullanabildiklerini bulacaklar .

Bununla birlikte, çizimlerinizi çeşitli şekillerde döndürmek, ölçeklendirmek, çevirmek, deforme etmek ve eğriltmek için dönüştürme araçlarını kullanabilirsiniz. İnsanların onları algılama biçimini değiştirmek için resimlerinize gradyan ve desen dolgusu eklemekten çekinmeyin. Ya da daha sonraki boyama işleri için mükemmel izler yaratırken görüntülerinizdeki şekli otomatik olarak tespit edin.

Tuvalinizde belirli ızgaralar oluşturmak da mümkündür, böylece çizimlerin ve numunenin daha iyi izlenmesi ve referanslanması. Böylece, görüntülerinizdeki tüm farklı öğelerin oranını ve oranını düzeltin. Ve son fakat aynı derecede önemli olarak, Vectorize aracıyla belirli görüntüleri düzenlenebilir vektör yollarına bile dönüştürebilirsiniz, bu da yeni başlayanların bile mükemmel sanat eserleri oluşturmasına izin verir.

Dosyalarınızı kolayca içe ve dışa aktarın

Kullanıcıların daha iyi resimler yapmasına izin vermek için, uygulama çizim malzemelerinizi çeşitli farklı kaynaklardan ve dosya formatlarından içe aktarmanıza izin verir. Bununla birlikte, öğelerinizi Galeri, Kamera ve çevrimiçi kaynaklardan kolayca seçebilirsiniz. Sanat eserlerinizi sonlandırmak için kesinlikle güzel bir araç olan ColorLovers’ta renkleri ve doğru paletleri bile arayabilirsiniz.

Çizimlerinizi ve resimlerinizi oluşturmayı bitirdikten sonra, çizimlerinizle çalışırken mutlak konfor sağlayacak olan Infinite Design’daki mevcut dışa aktarma seçeneklerine geçebilirsiniz. Uygulamayı kullanmaktan çekinmeyin ve JPEG, PNG veya SVG görüntü dosyalarınızı kolayca oluşturun. Ardından, bunları yalnızca birkaç komutla çevrimiçi olarak sosyal ağlarınızdan herhangi biriyle paylaşın.

Kullanımı ücretsiz

Tüm bu şaşırtıcı özelliklere rağmen, Android kullanıcıları Infinite Design uygulamalarını Google Play Store’da kullanmakta özgür olarak bulabilirler . Bununla birlikte, şaşırtıcı özelliklerini hiçbir şey ödemeden indirmeniz ve kullanmanız tamamen mümkündür.

Pro sürümü ücretsiz olarak açılsın

Buna ek olarak, uygulama içi satın alımların ve reklamların biraz sinir bozucu olduğunu fark ederseniz, web sitemizde uygulamanın modifiye edilmiş sürümüne gitmek daha iyi bir seçim olabilir. Bununla birlikte, mevcut mod ile tüm profesyonel özellikleriyle ücretsiz olarak eğlenebilirsiniz. Bunun yerine Infinite Design Pro Mod APK’sını indirip yükleyin . Sağlanan talimatlarımızı izleyin ve kilidi açılmış uygulamanın hemen keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Dezavantajları

Tablette daha iyi çalışın

Uygulama, mobil cihazlarınızda kullanılıyorsa oldukça kullanışlı ve ilginç olsa da, tabletinizin daha büyük ekranına çizmek her zaman daha iyidir. Sonsuz tuvale rağmen, telefonunuzdaki fiziksel ekranın Sonsuz Tasarım’daki sanatseverleri tatmin edemeyeceği söyleniyor. Sınırlı ekran genel çizim eğlencenizi önemli ölçüde azaltır. Bu nedenle, uygulamayı en iyi deneyimler için tabletlerinizde kullanmak isteyebilirsiniz.

Nihai hükümler

Dijital sanat alanıyla ilgilenenler için, dijital çizim uygulamanızı hazır bulundurmak kesinlikle ilk şarttır. Bununla birlikte, Android cihazlarınıza Infinite Design’ı yükleyerek başlayabilir ve erişilebilir dijital çizim özellikleriyle eğlenmeye başlayabilirsiniz. Uygulamanın tamamen kilidi açık ve kullanımı ücretsiz olduğundan, kullanmamanız için herhangi bir neden görmüyoruz.

DOWNLOAD APK DOSYASI [MOD] V3.4.18

DOWNLOAD APK DOSYASI [ORİJİNAL] V3.4.18

GOOGLE PLAY’DE İNDİR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android+mode Full Download

Download ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android + mode ES …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir