Industrialist 1.727 Full Apk +Mod for Android

Sanayici Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 33.089 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Yıkık bir fabrikadan endüstri liderine gitmek için büyük bir sanayi kuruluşunu yönetmek için eşsiz bir fırsat sunulmaktadır! Makineler satın alın, çalışanları işe alın ve üretime başlayın. Araştırma yapın ve ekipmanınızı yükseltin. İşletmenizin başarısı seçtiğiniz stratejiye bağlıdır!

Önemli

  • Sanayici ekonomik stratejidir. Oyunda onlarca benzersiz makine (tornalama, frezeleme, delme, işleme merkezleri ve diğerleri), çeşitli çalışanlar (işçiler, mühendisler ve servis adamları) ve üretiminizi yükseltmek için ilginç araştırmalar bulacaksınız.
  • Yeni tesisler inşa ederek fabrikanızı genişletin. Atölye sayısı sınırlı değildir, hepsi sadece isteklerinize, bilginize ve deneyiminize bağlıdır! Oyun internet olmadan çalışıyor!

İndirme: Industrialist Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Sanayiciyi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya  geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Atölye satış imkanı eklendi.

Sanayici hakkında özet APK

ad Sanayici APK
Yayımcı StankoMashStroy
En son sürüm 1,727
Platformlar Android 4.1
paket com.stankomashstroi.industry
İndirme: Orijinal Sanayici APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir