Imperia Online 8.0.17 Apk Full Data for Android

Imperia Online 8.0.17 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Imperia Online
Yayımcı
En son sürüm 8.0.17
Platformlar Android 4.1
paket org.imperiaonline.android.v6

genel bakış

Sevgili dostlar, OBB ile Imperia Online APK’nin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Imperia Online MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,6 puan aldı ve toplam 122,626 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu ortaçağ MMO strateji oyununda efsanevi bir imparator olun ve imparatorluğunuzu inşa edin. Ordu kurun, iyi müttefikler bulun ve büyük PVP karşılaşmalarında, ittifak savaşlarında ve küresel olaylarda hakimiyet kazanmak için en iyi taktik yaklaşımınızı gösterin. Rakiplerinizi ezmek ve kalenizin yenilmez bir savunucusu olmak için en iyi saldırı stratejinizi oluşturun.

10. yıl dönümü baskısı burada! Artık uzun zamandır beklenen İmparator Henry ile güçlerinizi birleştirebilir ve düşmanlarınıza karşı büyük bir askeri harekat başlatabilirsiniz. İyi ekonomi ve güçlü birliklerle güçlü bir imparatorluk kurmanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyin. Tek başına bir oyuncu olun veya zafere giden yolda bir araya gelmek için müttefikler bulun. Etki alanlarınızı yönetmek için güvenebileceğiniz komutanlar ve valilerle bir kraliyet ailesi oluşturun ve genişletin. Savaşta strateji becerilerinizi test edebileceğiniz ve sonunda istenen toprakları fethedebileceğiniz oldukça rekabetçi ve görkemli turnuvalara katılın.

Önemli

 • İmparatorluğunuzu inşa edin ve yönetin!
 • PvP, PvE, Kraliyet mahkemesi, Üretim ve çok daha fazlası!
 • İttifak savaşlarına, Turnuvalara ve Sunucu etkinliklerine katılın!
 • Büyük orduları yönetin ve rakiplerinizi yok edin!
 • Dünya çapında milyonlarca oyuncuyla tanışın.
 • Arkadaşlarınızla veya yeni oyuncularla güçlü ittifaklar kurun.
 • Aksiyon dolu savaşlarda çeşitli birimleri kullanın.
 • Harika Harikalar İnşa Edin

Imperia Online APK Mod Son versiyonunu indirin

Imperia Online’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD

 

Download Imperia Online Mod Apk v8.0.17

Download Imperia Online OBB

Google Play

 

Imperia Online OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükleyin
 2. “Org.imperiaonline.android.v6” klasörünü çıkartın ve “Android / Obb /” klasörüne kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.0.17 sürümündeki yenilikler

 1. Ağustos ayının tamamı bonuslarla işaretlenecek. Her hafta, barışçıl çiftçilikten çılgın bir çatışmaya kadar oyunun belirli yönlerine odaklanan kendi etkinliği olacak. Orada olun, kaçırmayın!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir