Imperia Online 8.0.14 Apk Full Data for Android

Imperia Online hakkında özet

ad Imperia Çevrimiçi
Yayımcı
En son sürüm 8.0.14
Platformlar Android 4.1
paket org.imperiaonline.android.v6
İndirme: orijinal Imperia Çevrimiçi APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Imperia Online APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Imperia Online MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.6, toplam 122.232 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu ortaçağ MMO strateji oyununda efsanevi bir imparator olun ve imparatorluğunuzu kurun. Büyük PVP karşılaşmalarında, ittifak savaşlarında ve küresel olaylarda hakimiyet kazanmak için ordu kur, iyi müttefikler bul ve en iyi taktik yaklaşımını göster. Rakiplerinizi ezmek ve kalenizin yenilmez bir savunucusu olmak için en iyi saldırı stratejinizi oluşturun.

10. yıldönümü baskısı burada! Artık uzun zamandır beklenen İmparator Henry ile güçlerini birleştirebilir ve düşmanlarınıza karşı büyük bir askeri kampanya başlatabilirsiniz. İyi ekonomi ve güçlü birliklerle güçlü bir imparatorluk yetiştirmenin nasıl bir his olduğunu tecrübe edin. Yalnız bir oyuncu olun ya da zafer yolunda bir araya gelmek için müttefikler bulun. Etki alanlarınızı yönetmek için güvenebileceğiniz komutanlar ve valilerle bir kraliyet ailesi oluşturun ve genişletin. Savaşta strateji becerilerinizi test edebileceğiniz ve nihayetinde istenen toprakları fethedebileceğiniz oldukça rekabetçi ve görkemli turnuvalara katılın.

Önemli

 • İmparatorluğunuzu inşa edin ve yönetin!
 • PvP, PvE, Kraliyet mahkemesi, Üretim ve çok daha fazlası!
 • İttifak savaşlarına, Turnuvalara ve Sunucu etkinliklerine katılın!
 • Büyük ordulara komuta edin ve rakiplerinizi yok edin!
 • Dünya çapında milyonlarca oyuncuyla tanışın.
 • Arkadaşlarınızla veya yeni oyuncularla güçlü ittifaklar kurun.
 • Aksiyon dolu savaşlarda çeşitli birimleri kullanın.
 • Harika Harikalar Yaratın

En son sürümü indirin

Imperia Online’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Imperia Online OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Org.imperiaonline.android.v6” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.0.14 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltme ve kararlılık iyileştirmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir