IELTS preparation app 1.9.13 Apk Full Mod for Android

IELTS Hazırlık Uygulaması Hakkında Özet

ad IELTS hazırlık uygulaması
Yayımcı
En son sürüm 1.9.13
Platformlar Android 4.2
paket com.arturagapov.ielts
İndirme: Orijinal IELTS hazırlık uygulaması APK

Sevgili dostlar, size IELTS hazırlık uygulaması APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Eğitim Android APP olduğunu ve 100.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. IELTS hazırlık uygulaması MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.7, toplam 3.589 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

IELTS sınavınıza daha hazırlıklı ve kendinden emin olun ve hak ettiğiniz IELTS puanına ulaşın!

IELTS, British Council, IDP: IELTS Avustralya ve Cambridge İngilizce Dil Değerlendirmesi tarafından ortaklaşa yönetilen ve adayın ciddi şekilde hazırlanmasını gerektiren gerçekten zor bir sınavdır. Hangi IELTS sınavına hazırlanırsanız seçin, değişmeden kalan tek şey İngilizce kelime dağarcığınızdır. Yüksek IELTS grubuna sahip olmak için adayın günlük iletişimde nadiren bulunan çok sayıda dar alanda uzmanlaşmış konuyu kapsayan geniş bir İngilizce kelime dağarcığına sahip olması gerektiği açıktır. Bu nedenle, iyi İngilizce konuşan insanlar için bile IELTS sınavına ek bir hazırlık yapılması gerekir.

Önemli

Uygulamada uygulanan öğrenme tekniği, IELTS testlerinde sıklıkla kullanılan yeni İngilizce kelimeleri (ayda 3000 kelimeye kadar) hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Tüm IELTS Dinleme alıştırmaları, IELTS Okuma uygulaması, IELTS Yazma ve IELTS Konuşma modülleri için büyük destek verecektir.

IELTS kelime bilgikartılarındaki her İngilizce kelime, anadili İngilizce olan İngilizce konuşanlar tarafından telaffuz edilir, böylece konuşmayı hemen IELTS Dinleme modülü için çok önemli olan kulaktan algılayabilirsiniz. Benzersiz öğrenme tekniği nedeniyle, İngilizce kelimelerin sonsuza kadar doğru yazıldığını aklınızda tutacaksınız, bu da IELTS Yazma modülünde grubunuzu artıracaktır.

Uzmanlarımız, IELTS Reading ve IELTS Speaking modüllerinin yüksek bandını almanıza yardımcı olacak bağlamı kullanarak 60.000’den fazla İngiliz İngilizcesi örneğini seçti. Bu kelime listesi IELTS öğrencisi için grup 7-7.5’i hedefleyen gerekli kelimeleri içerir.

Her kelime tam İngilizce tanımı, 10’a kadar kullanım örneği, fonetik, ses telaffuzu ve Oxford Sözlüğü’nde yer alan çok daha fazla ayrıntı ile birlikte gelir.

Uygulamaya çeşitli zorluk seviyelerine sahip büyük bir test seti ekledik, böylece yeni bilginizi test edebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.9.13 sürümündeki yenilikler

Kullanıcı arayüzünde küçük iyileştirmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

KartRider Rush + 1.13.8 – Android + data card racer competition game Download

KartRider Rush + v1.13.8 – Fantastic and very lovable game “Card Rider Competitions” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir