Idle Shopping Mall 4.0.7 Full Apk – Mod -Data for Android

Idle Alışveriş Merkezi hakkında özet

ad Boşta alışveriş merkezi APK
Yayımcı
En son sürüm 4.0.7
Platformlar Android 2.3.3
paket com.longames.gp.outlets
İndirme: Orijinal Idle Alışveriş Merkezi APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Idle Alışveriş Merkezi APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 1.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Idle Alışveriş Merkezi MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5, toplam 51.834 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Küçük bir kahve dükkanıyla başlayın ve bir alışveriş merkezi imparatorluğuna dönüştürün. Yeni fırınlar, mini marketler, ayakkabı mağazaları, süslü restoranlar vb. Açmak için para kazanın. Kilidini açıp yükseltebileceğiniz yaklaşık 400 çeşit dükkan var.

Alışveriş Merkezi’nde çeşitli mağazalar ve ürünler bulacaksınız. İşletmenizi nasıl genişleteceğinizi düşünün ve müşterilerinize sandalye ve rahat tuvaletler sağlamak gibi daha fazla tüketici çekin.

Eğer boşta ve yönetim oyunlarını seviyorsanız, bu alışveriş merkezi oyununun tadını çıkaracaksınız. Bu oyunda kolayca farklı mağazalar ve restoranlar ile kendi işinizi çalıştırabilirsiniz. Alışveriş merkezi imparatorluğunuzu inşa etmek ve küçük dükkanınızı büyük bir alışveriş merkezine dönüştürmek için önemli yönetim kararları alın!

Önemli

 • Rahat ve kolay bir oyun.
 • Yönetebileceğiniz yaklaşık 400 çeşit dükkan.
 • Beklenmedik bir gelir elde etmek için VIP müşterilerinize ve ekstra tur gruplarınıza hizmet verin.
 • Müşterileriniz için bazı sandalyeler ve rahat tuvaletler sağlayın, daha iyi bir alışveriş deneyimine sahip olacaklar.
 • Alışveriş merkezinizi çalıştırarak çok fazla gelir elde edin.
 • Bir Alışveriş Merkezi Kralı olun ve tüm dergi kapaklarında görünün!

Idle Alışveriş Merkezi’ni indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Idle Alışveriş Merkezi OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.longames.gp.outlets” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.0.7 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni harita! Yüzen Şehir’e hoş geldiniz!
 2. Sistem ve performans optimizasyonları ve hata düzeltmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir