Idle Monster Frontier 1.6.8 Full Apk- Mod for Android

Idle Monster Frontier hakkında özet

ad Boşta canavar sınır APK
Yayımcı Demir At Oyunları LLC
En son sürüm 1.6.8
Platformlar Android 4.0
paket org.ironhorsegames.idle_monster_frontier
İndirme: Orijinal Idle Monster Frontier APK

Sevgili dostlar, size Boşta Canavar Sınır APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Idle Monster Frontier MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5 ve toplam 6691 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu boş RPG’de canavarları topla ve sınırın destansı kahramanları olmak için birleştir.

Uzun zaman önce unutulmuş bir çağın kahramanları olan Eski Tanrılar, karanlıkları canavar dünyasından temizlemek için kabilelerini birleştirdiler. Şimdi, Karanlık geri döndü ve Eski Tanrılar tehdide kör. Her kabilenin canavarlarını toplamak ve bu boş rpg’de dünyayı sonsuz karanlıktan kurtarmak için onları birleştirmek size kalmış.

En iyi canavar toplama oyunlarından birini veya en iyi boş rpg oyunlarından birini arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.

Önemli

Canavarlar toplayarak bir kahraman ekibi oluşturun. 150’den fazla ve daha fazlası var. Canavar savaşında hakim olma gücünü ikiye katlamak için canavarları birleştir.

Canavarları efsanevi kahramanlarla birleştirmek için canavar füzyonunun kilidini açın. Beceri için ekstra yuva kilidini açmak için canavarları birleştirin.

Her canavar, nadirliklerine bağlı olarak 6 beceri alanına sahiptir. Destansı canavarlar ve Efsanevi canavarlar daha fazla beceri alanına sahiptir. Beceri, tesviye kadar önemlidir.

Cömert çevrimdışı ilerleme ve çevrimdışı kazançlarla, canavar kahramanlarınız asla uyumaz. Canavarları çevrimdışıyken bile yakalayabilirsin! Arkanıza yaslanın ve efsanevi kahramanlarınız bu otomatik RPG’de çatışırken, boş aksiyon oyununun ortaya çıkışını izleyin. Daha destansı canavar toplama için hazır olduğunuzda bir sonraki seviyeye prestij.

Boş macera asla bitmez. Artımlı mekanik ve hiçbir hasar, mesafe veya seviye sınırları ile, bu sonsuz otomatik boşta rpg oyunu ortalama canavar toplama oyunu değil. Canavarlar sınırda macera ve üssüne geri getirmek için canavarlar ve altın toplamak için canavar savaşları kazanmak. Yeni alanları ve stratejileri keşfedin.

Maceralar her zaman ana üssünüzden başlar. Canavar ekibinize sınırı keşfetme komutu verin, sonra otomatik rpg mekaniği canavar savaşlarının kontrolünü ele geçirirken arkanıza yaslanın. Canavar ekibinizin savaşmasına yardımcı olmak için iksir ve büyü kullanabilirsiniz.

İksirlerin ve büyülerin kilidini açmak için ana üssünü yükselt. Yeni mesafelere ulaşıp bina satın alırken beceri kazanma ve seviyelendirme için yeni seçenekler açılır. Gizli Laboratuvarda canavar füzyonunu keşfedin ve kalıcı artışlar için Altar’daki canavar kurbanına katılın.

Idle Monster Frontier’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.


önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Ekran görüntüleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.6.8 sürümündeki yenilikler

  1. Diğer zamanlayıcılarla tutarlılık için 12:00 GMT’de günlük görevleri sıfırlayın.
  2. Saldırı iksirinin fiyatını artırın.
  3. Cutscene açılışını atlamaya izin ver.
  4. Cam Topu tanımını geliştirin.
  5. Takım liderinin takımları olmadan ilerlemesinin nedenlerinden birini düzeltin.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir