Idle Monster Frontier 1.7.0 Apk Full Mod for Android

Idle Monster Frontier hakkında özet 1.7.0 APK + Mod for Android

ad Boşta Kalmış Canavar Sınırı
Yayımcı
En son sürüm 1.7.0
Platformlar Android 4.0
paket org.ironhorsegames.idle_monster_frontier
İndirme: Orijinal Idle Monster Frontier APK

Sevgili dostlar, size Boşta Canavar Sınır APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Idle Monster Frontier MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5 ve toplam 6691 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu boş RPG’de canavarları topla ve sınırın destansı kahramanları olmak için birleştir.

Uzun zaman önce, unutulmuş bir çağın kahramanları olan Eski Tanrılar, karanlıkları canavar dünyasından temizlemek için kabilelerini birleştirdiler. Şimdi, Karanlık geri döndü ve Eski Tanrılar tehdide kör. Her kabilenin canavarlarını toplamak ve onları bu boş rpg’de dünyayı sonsuz karanlıktan kurtarmak için birleştirmek size kalmış.

En iyi canavar toplama oyunlarından birini veya en iyi boş rpg oyunlarından birini arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.

Önemli

Canavarlar toplayarak bir kahraman ekibi oluşturun. 150’den fazla ve daha fazlası var. Canavar savaşında hakim olma gücünü ikiye katlamak için canavarları birleştir.

Canavarları efsanevi kahramanlarla birleştirmek için canavar füzyonunun kilidini açın. Beceri için ekstra yuva kilidini açmak için canavarları birleştirin.

Her canavara, nadirliklerine bağlı olarak en fazla 6 beceri yuvası bulunur. Destansı canavarlar ve Efsanevi canavarlar daha fazla beceri alanına sahiptir. Beceri, tesviye kadar önemlidir.

Cömert çevrimdışı ilerleme ve çevrimdışı kazançlarla, canavar kahramanlarınız asla uyumaz. Canavarları çevrimdışıyken bile yakalayabilirsin! Arkanıza yaslanın ve efsanevi kahramanlarınız bu otomatik RPG’de çatışırken, boş aksiyon oyununu izleyin. Daha destansı canavar toplama için hazır olduğunuzda bir sonraki seviyeye prestij.

Boş macera asla bitmez. Artımlı mekanik ve hiçbir hasar, mesafe veya seviye sınırları ile, bu sonsuz otomatik boşta rpg oyunu ortalama canavar toplama oyunu değil. Canavarlar sınırda macera ve üssüne geri getirmek için canavarlar ve altın toplamak için canavar savaşları kazanmak. Yeni alanları ve stratejileri keşfedin.

Maceralar her zaman ana üssünüzden başlar. Canavar ekibinize sınır keşfetmek için komut verin, sonra otomatik rpg mekaniği canavar savaşlarının kontrolünü ele geçirirken arkanıza yaslanın. Canavar ekibinizin savaşmasına yardımcı olmak için iksir ve büyü kullanabilirsiniz.

İksirlerin ve büyülerin kilidini açmak için ana üssünü yükselt. Yeni mesafelere ulaşıp bina satın alırken beceri kazanma ve seviyelendirme için yeni seçenekler açılır. Gizli Laboratuvarda canavar füzyonunu keşfedin ve kalıcı artışlar için Altar’daki canavar fedakarlığına katılın.

İndir Idle Monster Frontier APK Apk son sürüm

Idle Monster Frontier’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.7.0 sürümündeki yenilikler

  1. Karanlık Karnaval’a hoş geldiniz! Dark Carnival etkinliği 10 Tem – 24 Tem (GMT) tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Olaya özel canavarlar toplamak için eter ile savaşın.
  2. Test grubundaki bazı oyuncular için haritayı kısaltın. En uzağa ulaşılan haritanız değiştirildi, ancak yeni haritadaki eşdeğer karakolda olacaksınız ve zorluk, önceki konumunuza eşit veya daha düşük olmalıdır.
  3. Ormanlık ağaçlarda soyulabilir elma pozisyonunu rastgele seçin.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Download Block Story Premium 13.0.8 -“Block Story” role-playing game for Android+Mod

Block Story Premium v13.0.8 + Mod – Popular and entertaining role-playing game Blocks Story Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir