Idle Miner Tycoon 2.91.0 Apk Mod for Android Full

Idle Miner Tycoon Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 2.528.967 kişi oy kullandı.

genel bakış

Etkili bir maden yöneticisi olmayı hiç düşündünüz mü? Madeninizi ve atıl kârınızı yöneterek endüstriyel bir kralı olun ve hayallerinizi gerçekleştirecek kadar para kazanın!

Madencilik imparatorluğunuzu genişletin ve madeninizin iş akışını otomatikleştirecek uzman madenci yöneticileriyle verimliliğinizi artırın! Bu meydan okumaya katılın ve bu simülatöre yatırım yapmak ve mümkün olduğunca çok para kazanmak için en iyi yönetici stratejisini keşfedin – çevrimiçi ve çevrimdışı!

Boşta Madenci Kralı Modu , kar elde etmek ve ünlü bir zengin milyoner olmak için madencilik yönetimini para yatırımı ile birleştiren bir simülasyon oyunudur. Bu madenci strateji simülatörünün amacı, mümkün olduğunca çok üretkenlik ve atıl faydalar elde etmek için kaynakları oluşturmak ve optimize etmektir: Madenden elde ettiğiniz gelirle, yöneticileri ve madencileri kiralamak ve ödemek, madenlerinizi ve madencilik binalarınızı yükseltmek zorunda kalacaksınız. ve ekipmanın yanı sıra tüm madencilik ve yönetim sürecinin mükemmel zamanlaması için iş akışınızı optimize edin. Maden yöneticisi kralı kapitalisti olun, milyoner imparatorluğu kurun ve maden iş akışını optimize ederek büyük bir kazanç elde edin. Zenginlik ve altınla dolu zengin bir kralı oluncaya kadar biraz gelir elde edin ve şimdi bu madenci yöneticisi simülatörüne yatırım yapın!

Önemli

 • Atıl gelirinizi artırmak için madencilik iş akışınızı otomatikleştirin: Çevrimiçi gündelik tıklama simülatöründe olduğu gibi dokunmanıza ve dokunmanıza gerek yok!
 • Boş para kazanın ve para ve altın kazanın: Çevrimdışı olsanız bile iş yapmaya devam edin!
 • Ekonominizi artırmak, çok sayıda ödül kazanmak ve zengin olmak için akıllı para yatırımlarından bir veya iki kar elde edin!
 • Madencilerinizin motivasyonunu artırmak için yöneticileri işe alın!
 • Her yöneticinin özel bir kralı güçlendiricisi vardır: Çalışan verimliliğini artırın!
 • Prestij özelliği ve farklı seviyeler: Boş milyarder imparatorluk simülasyonunuzu oluşturun!
 • Gerçek bir patron gibi 20’den fazla havalı mayın yönet: Bu maden iş simülatörünü yöneterek bir madencilik kralı patronu ol!
 • 15’ten fazla farklı kaynak için maden: kömür, altın, yakut, aytaşı, ametist, kristal ve yeşim!
 • Bu para ve maden yönetimi simülatöründe kömür ve altın kütlelerini toplayın!
 • İnternet bağlantısı gerekmez: Çevrimiçi veya çevrimdışı para üretin!
 • Tırman ve lider tablosunda çarpış ve bu boş madenci simülasyonunda en zengin endüstriyel yönetici kralı ol!

Ne var ne yok

 1. Maden gelir çarpanlarınızın nereden geldiğini görmek ister misiniz? Artık bu çarpanları oluşturmak için hangi faktörlerin toplandığını görebilirsiniz! Haritanın sol alt köşesindeki Prestij yıldızına dokunun ve kontrol etmek için madenlerinizin Gelir menülerini genişletin!
 2. Madene döndüğünüzde görünen Boşta Nakit panelinde birkaç iyileştirme yaptık

İndirme: Idle Miner Tycoon Mod APK

Idle Miner Tycoon’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google Play Download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir