Idle Evil Clicker Simulator v2.16.0 (Mod Apk Sınırsız para)

Idle Evil – Clicker Simulator v2.16.0 (Mod Apk Para) Çiftlik oyunlarını seviyorsun, ama klasik çiftlik senin için çok sıkıcı mı? Yeni nesil tıkırtı oyunları! RPG çevrimdışı nedir hissetmek ister misiniz? Şeytan olmak mı yoksa altın madencisi olmak mı istiyorsun? Hadi başlayalım! Tıklayın! İnşa etmek! Invest! Yükselt!

Bu kurtulmak için devrimci bir yöntem! Eğlenceli, basit ve harika! Hemen indirin!

Basit konik veya tıkırtı unutun! İşkence kurun, şeytan kiralayın, ruh kazanın! Clicker oyunları hiç bu kadar alışılmadık ve eğlenceli olmamıştı! Dokunun ve ekipmanınızı yükseltin! Tıklayın ve silahlarınızı otomatikleştirin! Eğer büyük bir tıkırsanız, o zaman kralı olarak daha fazla kazanabilirsiniz! Çiftlik villanızı cehennemde yaratın!

NEDEN SO COOL?

– Sen büyülü çiftliği dokunarak inşa edebilirsiniz! Şeytani çukurunuzu ateşle doldurun!
– Çeşitlilik! Günahkarlar birçok şekilde gelir!
– Bu eğlenceli! Basit oyun ile saf ruh hasadı.
– Harika sanat ve animasyon!
– Bu tıklama oyunları ve rpg oyunları deli bir karışımı! Tüm üzüntülerine dokun!
– Idl bir sürü yükseltme var!
– Kaydır, tıkla, dokun ve tıklat!
– Bu oyunu en çaresiz uzantılar ve gerçek tıklamalar için yaptık!
– Boşta kalma oyunlar harika! Bu türün büyük hayran kitlesine katılın! Sonsuz bir şekilde yükseltin!
– Hazır! Sabit! Dokunmak!

Simülatörlerimiz siz ve arkadaşlarınız için gerçekten eğlenceli ve eğlenceli madencilik oyunları! Şeytanlar sizin çalışanlarınızdır. Şeytan şirketinize yatırım yapın ve imparatorluğunuzu mümkün olduğunca karlı hale getirin. Bu, dokunma oyunlarını ve tıklama oyunlarını oynamanın yeni bir yoludur. Ödüller kazanın, kazanları otomatikleştirin, yeni işkence ve eşyalar bulun! Şimdiye kadarki en kolay strateji! Bunun gibi kralı oyunlarında en üst düzeyde eğlence bulacaksınız! Tıklayın, dokunun ve kaydırın tüm arkadaşlarınız ve aileniz için yapmak kolay olacak! Bu kötü tıklayıcıda birbirleriyle rekabet et. Diğerlerinden daha fazla para kazanarak imparatorluğunuzu kârlı hale getirin! Arkadaşların sadece tıkırtı değil, cehennem yöneticileri olacak! Şeytani çiftliğini büyüt ve kralı ol.

Hiç para kazanmaya çalıştın mı? Şirket kurmaya ve yönetmeye çalıştınız mı? Denemek için basit ve idl bir yol var! Çiftliğin baştan başlamasını mı bekliyorsun? İnekler, tavuk ve atlar gibi bazı ekinleri veya hayvanları yetiştirin. Boşta kalma tıkırtı oyunları sadece tahıl ve sebzelerle ilgili değildir. Ama acımasız ve çok aile dostu değil! İşkencelerimiz eğlenceli, Pit Lord kibar, sen yılın kralı ve sonsuzluğun altın madencisin. Bir girişim yapın! Karınızı alın ve rahatlayın! Nasıl para kazanacağınızı öğrenmek için tıkırtı oyunları oynayın.

Cehennem kralı olmak kolay değil, ama kolaylaştırdık! Bu “dot com” dünyasındaki en kolay simülatör! Boşta oyunların devrimci yolunu görmeye hazır mısınız? Sadece tıkırtı değil, günahlar, ölümlüler, şeytanlar hakkında – şimdi çukurdalar, cehennemde, onlar senin gücün içinde. Ama yine de, komik! Bunu mümkün kılan başka bir çiftlik gördün mü?
Bu oyun tıklama ve nakit ile ilgili! Bulmaca ile alabilirsiniz! RPG oyunları veya zindan oyunları? Karıştırmayı deneyin!

İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca

MOD:
Elmaslar için ücretsiz alışveriş
Ücretsiz inşaat
Ücretsiz yükseltme
Engelli reklamlar

Not: Sitelerin ücretsiz satın alınması ve iyileştirilmesi.

İNDİR:

Idle Evil — Clicker Simulator v2.16.0 (Mod Apk Money) – DRIVE LINK

Idle Evil — Clicker Simulator v2.16.0 (Mod Apk Money) – ZIPPYSHARE

Idle Evil — Clicker Simulator v2.16.0 (Mod Apk Money) – YANDEX LINK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Racing Limits 1.3.9 -Android game “allowed speed” car +mode Download

Racing Limits v1.3.9 + Mod – Exciting and popular car speed game for Android + …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir