Idle Army Base 1.11.1 Full Apk +Mod for Android

Idle Army Base Mod Basit bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 76.345 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Dünyanın gördüğü en büyük askeri üssü yarat! Ordu eğitim kampına ilk gününüzde özel olarak giriyorsunuz ve dünya çapında ordu eylemine hazır olmak için adımlarınızı ve mezun olduğunuz bir dizi eğitim zorluğunu aştığınız için boşta kalmanız için zaman yok!

Üssünüzdeki ordu eğitiminde ilerledikçe para kazanın ve kampınızın genişlemesini yönetin; burada tüm eğitim alanlarının değer, hız, kapasite ve kuyruk boyutlarını yükseltin. Bu bir rollercoaster yolculuğu olacak, ancak tembel veya boştaki öğrenciler için yer yokken, ordu üssünüzü büyütmeyi ve yükseltmeyi seveceksiniz.

Önemli

 • EGZERSİZ YARD – mekik, yıldız atlama ve daha fazlası ile kalp atış hızını elde etmek için Egzersiz Bahçesine giderken formda kalın.
 • KENTSEL MÜCADELE – evden eve savaş eğitiminde SWAT eğitiminden geçerken dikkatli olun.
 • JUNGLE WARFARE – ipten ormana inmeden önce helikopterden çıkıp etrafta boşta dururken ormanda bir maceraya hazırlanın.
 • ARCTIC WARFARE – kalp atışınızı kontrol ederken, kar serpintisinden sığınarak ısıtın ve doğrudan kutup tundrasında hedef alın.
 • AĞIR MAKİNA TABANCASI – antrenman yaparken ağır makineli tüfek ateşinin musluğunu, musluğunu, musluğunu duyun.
 • AĞIR GÖZLÜK – bom, bom, bom – büyük silahların cehennemi serbest bırakma zamanı.
 • KİMYASAL GARANTİ – maskeni tak, dikkatlice nefes al ve adımına dikkat et ve puslu gazın yolunu bildiğinden emin ol.
 • TANKLAR – Bu, tanklarınızı büyük silahları serbest bırakmak için maksimum hasara neden olmak için çark ettiğiniz büyük erkekler (ve kızlar) içindir. Büyük serpinti!
 • DESERT WARFARE – sıcak, sıcak, sıcak ve kum ağır. Yani tahta kalasların üzerinden geçmeniz gerekecek. Burada yarışmıyorsunuz, ama hız eğlencelidir!
 • NAVAL WARFARE – bir tekne alabilmek için bir kralı olmanız gerekebilir, ancak açık denizlerde güven duymanız gerekir, bu yüzden ıslanmaya hazır olun!
 • PATLAYICI EĞİTİM – pimleri çekin ve el bombaları uçtuğunda ve patlamalar büyükken hayatınıza atın!
 • PARATROOPER – uçağınızdan düştüğünüzde ve hedef bölgeye indiğinizde bir öğrenci tarafından evriminize ihtiyaç duyulacaktır. Tycoons uygulamasına gerek yok!
 • OBSTACLE COURSE – sizin için boştaki kapitalistler için gerçek bir macera – kargo ağınız, maymun çubuklarınız, çamurlu göl ve ip tırmanışınız var – zindeliğinizin gerçek bir kanıtı.

İndirme: Idle Army Base Apk MOD

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Boşta Ordu Üssü’nü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Mod bilgisi

 1. Ücretsiz Yükseltme ve İthalat
 2. Ücretsiz Satın Alma

Ne var ne yok

 1. CQC satın alma spinner için düzeltme.

İdle army base hakkında özet APK

ad Boşta ordu üs APK
Yayımcı Neon Oyunu
En son sürüm 1.11.1
Platformlar Android 5.0
paket com.neonplay.casualidlearmybase
İndirme: Original Idle Army Base APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir