Idle Army Base 1.13.0 Apk Full Mod for Android

Idle Army Base hakkında özet

ad Boşta Ordu Üssü
Yayımcı
En son sürüm 1.13.0
Platformlar Android 5.0
paket com.neonplay.casualidlearmybase
İndirme: Original Idle Army Base APK

Sevgili dostlar, size Boşta Ordu Üssü APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Casual Android Oyun ve 1.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Boşta Ordu Üssü MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 85.463 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Dünyanın gördüğü en büyük askeri üssü yarat! İlk gününüzde ordu eğitim kampına özel olarak giriyorsunuz ve dünya çapında ordu eylemine hazır olmak için adımlarınızı ve mezun olduğunuz bir dizi eğitim zorluğunu aştığınız için boşta kalmanız için zaman yok!

Üssünüzdeki ordu eğitiminde ilerledikçe para kazanın ve daha sonra kampınızın genişlemesini yönetin, burada tüm eğitim alanlarının değerini, hızını, kapasitesini ve kuyruk boyutlarını yükseltin. Bu bir rollercoaster yolculuğu olacak, ancak tembel ya da boştaki öğrencilere yer yokken, ordu üssünüzü büyütmeyi ve yükseltmeyi seveceksiniz.

Önemli

 • EGZERSİZ YARD – mekik, yıldız atlama ve daha fazlası ile kalp atış hızını elde etmek için Egzersiz Bahçesine giderken formda kalın.
 • KENTSEL MÜCADELE – evden eve savaş eğitiminde SWAT eğitiminden geçerken dikkatli olun.
 • JUNGLE WARFARE – ipten ormana inmeden önce helikopterden çıkıp etrafta boşta dururken ormanda bir maceraya hazırlanın.
 • ARCTIC WARFARE – kalp atışınızı kontrol ederken, kar serpintisinden sığınarak ısıtın ve doğrudan kutup tundrasında hedef alın.
 • AĞIR MAKİNA TABANCASI – antrenman yaparken ağır makineli tüfek ateşinin musluğunu, musluğunu, musluğunu dinleyin.
 • AĞIR GÖZLÜK – bom, bom, bom – büyük silahların cehennemi serbest bırakma zamanı.
 • KİMYASAL GARANTİ – maskeni tak, dikkatlice nefes al ve adımına dikkat et ve puslu gazın yolunu bildiğinden emin ol.
 • TANKLAR – Bu, tanklarınızı büyük silahları serbest bırakmak için maksimum hasara neden olmak için çark ettiğiniz büyük erkekler (ve kızlar) içindir. Büyük serpinti!
 • DESERT WARFARE – sıcak, sıcak, sıcak ve kum ağır. Yani tahta kalasların üzerinden geçmeniz gerekecek. Burada yarışmıyorsunuz, ama hız eğlencelidir!
 • NAVAL WARFARE – bir tekne alabilmek için bir kralı olmanız gerekebilir, ancak açık denizlerde güven duymanız gerekir, bu yüzden ıslanmaya hazır olun!
 • PATLAYICI EĞİTİM – pimi çekin ve el bombaları uçtuğunda ve patlamalar büyükken hayatınıza atın!
 • PARATROOPER – hedef alandaki uçağınızdan ve karadan serbest düştüğünüzde, bir harbiyeden evriminize ihtiyaç duyulacaktır. Tycoons uygulamasına gerek yok!
 • OBSTACLE COURSE – dışarıda atıl kapitalistler için gerçek bir macera – kargo ağınız, maymun çubuklarınız, çamurlu göl ve ip tırmanışınız var – fitnessınızın gerçek bir kanıtı.

En son sürümü indirin

Boşta Ordu Üssü’nü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Mod bilgisi

 1. Ücretsiz Yükseltme ve İthalat
 2. Ücretsiz Satın Alma

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.13.0 sürümündeki yenilikler

 1. Mağazada altın almanın yeni yolları.
 2. Hata düzeltmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir