Idle Arena: Evolution Legends 1.11 Apk Full Mod for Android

Idle Arena hakkında özet

ad Boşta Arena
Yayımcı
En son sürüm 1.11
Platformlar Android 4.4
paket com.herogame.gplay.idlearena2
İndirme: Orijinal Idle Arena APK

Sevgili dostlar, size Idle Arena APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Idle Arena MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 151 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Yepyeni bir kart gelişimi ve toplama oyununda efsanevi yaratıklar, kolay kurulum, zindan keşifleri ve beyin güçlendirme eğlencesi!

Önemli

  • Çorak goblinlerden cehennem doğumlu iskelet askerlerine! Efsanenin su elementlerinden antik kalıntılarda Mecha T-rex’e! Kendi yaratık çevresini çağır!
  • Giriş engeli yok! Kontrol gerektirmez! Yaratıklarınızı keşfedin ve çağırın, onları geliştirin ve geliştirin.
  • Haydut benzeri unsurları olan bir zindan modu. Patronlar tarafından korunan ışıltılı hazineleri yağmalayın. İstediğiniz zaman oynayın, istediğiniz zaman durun. Sana kalmış!
  • Küresel bir sunucuda savaşlar, keşifler ve maceralar için takım oluşturun. Arkanıza yaslanın ve eğlencenin tadını çıkarın ya da Global Arena’daki en iyi yer için savaşın. Hepsi iyi!
  • Tahviller, ırklar, takımlar, sayaçlar, oluşumlar, beceriler… istediğiniz gibi oynayın. Tek sınır hayal gücünüz!

En son sürümü indirin

Idle Arena’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.11 sürümündeki yenilikler

  1. Hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir