Idle Arena – Clicker Heroes Battle 23 Apk + Mod for Android Full

Idle Arena Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 155 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yeni ve heyecan verici bir fütüristik boşta oyuna başlayın. AFK olsanız bile yağmalayın ve toplayın!

Her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri olan 4 farklı grupla fütüristik bir dünyada geçen boş bir oyundur. Oyuncular daha sonra kampanya modunda ilerlemek ve düşmanlara karşı savaşmak için kullanılabilecek kahramanlar alabilirler. Kahramanlarınız, zırh ve silahlarla donatılmış olmanın yanı sıra seviye kazandıkça güçlenecek.

Önemli

  • Kahramanlarınızı halktan ölümsüzlere galaksiler arası bir bardan alın. Korkunç bir savaşçı olmak için onları eğitin ve tam potansiyellerine ulaşmak için onları geliştirin.
  • Birliklerinizi akıllıca seçin ve Idle Arena savaş meydanına hükmetmek için maksimum efektler için özel yetenekleri doğru zamanda ortaya çıkarın.
  • Toplanacak 100’den fazla ürün ve ekipman. Neyse ki, dolaşmak için çok şey var ve kaynaklar her yerde. Askerleriniz sürekli olarak düşmanlarla savaşırken AFK olsanız bile bazı ödüller birikir.
  • Kampanya modları, kule denemeleri, dünya patronu ve daha fazlası! Kahramanlarınızın sınırını test etmek için birçok zorluk sizi bekliyor. Güçlü düşman ordularını idare edebilir ve yenebilirler mi?
  • Düşmanlara karşı mücadeleye katılmak için arkadaşlarınızı arayın. Idle Arena dünyasındaki en güçlü loncaya liderlik et.

Download:Idle Arena Mod APK

Idle Arena’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Download:Idle Arena Mod APK

Idle Arena’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir