HyperRogue Gold 11.3i Full Mod APK

HyperRogue Gold hakkında özet

ad HyperRogue Altın APK
Yayımcı Zeno Rogue
En son sürüm 11.3i
Platformlar Android 4.4
paket com.roguetemple.hyperroidgold
İndirme: orijinal HyperRogue Altın APK

HyperRogue Gold Mod bir Strateji Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı, toplam 105 kişi oy kullandı.

Garip, Öklid olmayan bir dünyada yalnız bir maceracısın. Kötü canavarlar size ulaşmadan mümkün olduğunca çok hazine toplayın. Her biri kendine özgü hazineleri, düşmanları ve arazi engelleri olan birkaç farklı dünyayı keşfedin. Göreviniz efsanevi hazineyi, Yendor Kürelerini bulmak. Kazanmak için onlardan birini toplayın! Veya sadece görevini görmezden gel ve daha küçük hazineleri topla.

Önemli

Büküm, dünyanın eşsiz, sıradışı geometrisidir: hiperbolik düzlemde gerçekleşen birkaç oyundan biridir. Altıgenler ve heptagolardan oluşan bir ızgaraya, paralel gibi görünen düz çizgilere tanık olun, ancak daha sonra ayrılıyorlar ve asla geçmiyorlar, açıları 180 dereceden az olan üçgenler, aynı yere iki kez ulaşmanın ne kadar olası olmadığı ve nasıl geri döndüğünüzde dünya döndürülmüş gibi görünüyor. Tüm bunlar oyun için önemlidir.

HyperRogue Gold’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir