Hungry Shark Heroes Mod Apk 3.4 Sınırsız Para Full

Aç Köpekbalığı Kahramanları Mod Apk , tüketicinin bir grup köpekbalığı elde etmek isteyebileceği renkli bir arcade rekreasyonudur. Ek olarak, gezegenin okyanuslarında yaşayan bu canlıların yaşamına bakmanız gerekecek. Yanı sıra, büyüleyici bir egzersiz olan PvP savaşlarına katılmanız önerilir. Katılımcı sadece köpekbalıkları değil, aynı zamanda farklı deniz canlıları da edinmelidir. Hepsinin farklı yırtıcılarla heyecan verici savaşlarda kullanılması gerekiyor. Spor ilgi çekici grafikler ve iyi animasyon var. Tüketici, iyi vakit geçirmenize yardımcı olabilecek eğlenceli bir oyuna ek olarak hoş bir su dünyası bekliyor.

Aç Köpekbalığı Kahramanları – katılımcının bir grup köpekbalığı edineceği, hayatlarını gezegenin okyanuslarında izleyeceği ve yoğun PvP savaşlarına katılacağı parlak bir arcade. Tüketici, tuhaf köpekbalıkları, ışınlar ve hatta bir sürü metre uzunluğundaki efsanevi mega-megalodon ile birlikte birçok su sakinlerinden oluşan müthiş bir set elde edebilecek. Her kişi farklı yırtıcı balıklarla dinamik savaşlarda kullanabilecektir. Dahası, bu oyun seçenekleri, oyuncu çekici grafiklere ve animasyona hayran olabilir.

Hungry Shark Heroes heyecan verici bir android rekreasyon, sualtı dünyasına daldığınız yer köpekbalıkları düzenlemek için mümkün olan yerdir. Bu rekreasyonda, bireysel sualtı dünyasını yaratacak ve köpekbalıkları için evlerin inşa edeceksiniz, evcil hayvanlarınızın kalabileceği ve üreyeceği yer. Yenilmez köpekbalığı takımınızı toplayın ve gerçek zamanlı olarak inebilecek hızlı savaşların bir parçası olun. Yenilmez tekniğinizi geliştirin ve klanınızın daha güçlü olduğunu göstermek için dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaşın. Yeni bir köpekbalığı çeşitleri toplayın ve evcil hayvanlarınızı havaya uçurun.

Hungry Shark Heroes, iyi bilinen Hungry Shark koleksiyonunun büyüleyici yeni bir devamıdır. Burada suyun altında heyecan verici yeni maceralar keşfedeceksiniz! Risklerle dolu bir dünyada hayatta kalmanız, ölümcül patronlara karşı savaşmanız ve hedeflerinizin resifini inşa etmeniz gerekecek! Çok sayıda dikkat çekici köpekbalığı ortaya çıkarın ve bunları ürün yelpazenize ekleyin! Bir kuruş harcamadan Hungry Shark Heroes’u indirin ve muhtemelen en zararlı köpekbalıklarından yenilmez bir ekip edinin! Sporun bu modelinde, hedeflerinizin resifini, köpekbalıklarınızın gelişeceği, gelişeceği ve çoğaltılacağı yer oluşturabilirsiniz. Köpekbalıklarının aşık olmasına yardımcı ol ve yenilerini üret! Sizin için en dikkat çekici 15 yer ve son derece etkili PvP savaşları var. Burada, çevreye ek olarak hayal edilemez yüksek kalite ve karakter öğesi sağlayan iyi bir 3D grafik var! Dünyanın her yerinden köpekbalığı sevenlerle tanışın, yeni arkadaşlar edinin, onlarla gruplandırın ve deneyimleri paylaşın. En iyi köpekbalığı eşyalarından birini toplayın, düşmanlarınızla savaşın ve sualtı hedefleri dünyasını inşa edin!

Download links

Mod Apk

OBB Link

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir