Human: Fall Flat 1.1 Apk- Data for Android Download

Human: Fall Flat 1.1 Apk Mod bir Bulmaca Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 7.735 kişi oy kullandı.

genel bakış

Komik çok oyunculu fizik bulmaca platformer keşfedin!

Human: Fall Flat oyununda, henüz çıkışını bulamayacağı bulmacalarla dolu gerçeküstü yerler hayal etmeye devam eden titrek bir insan olarak oynuyorsunuz. Her seçenek hoş karşılandığı için keşif ve yaratıcılık çok önemlidir!

Önemli

  • Yürüyebilir (bir tür düz), zıplayabilir, herhangi bir şeyi kapabilir, herhangi bir şeye tırmanabilir, her şeyi taşıyabilirsiniz. Hareketlere hakim olmak ilk keyifli meydan okuma olacak.
  • Zorlu bulmacalar ve komik dikkat dağıtıcı unsurlarla dolu 10 açık uçlu seviyeyi keşfedin. Yeni yollar deneyin ve tüm sırları keşfedin!
  • Herhangi bir görevi başarmak için birlikte çalışın ya da birbirinizi en çılgın yollarla şakalaştırarak saatler geçirin. Tuhaf kargaşa için 4 oyuncuya kadar oyna!
  • İnsana onlarca aptalca kıyafet giydir. Köpek ol ninja, prenses … her neyse! Sonsuz kombinasyonlarla karıştırın ve eşleştirin.

İndirme: Human: Fall Flat Apk MOD

İnsan: Sonbahar Düz’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

İnsan nasıl kurulur: Fall Flat OBB

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.and.games505.humanfallflat” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Human: Fall Flat hakkında özet APK

ad İnsan: Düz Güz
Yayımcı 505 Oyunlar Srl
En son sürüm 1.1
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir