Human Evolution 1.7.15 Apk -Money Mod for Android Full

İnsan Evrimi Clicker Oyun Mod Arcade Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 420.242 kişi oy kullandı.

genel bakış

Evrim partisine hoş geldiniz! Bu boş evrimsel simülasyonla, farklı yaratıkları karıştırarak tüm aşamalardan geçebilirsiniz: tek hücreli bir insanlıktan sonra. Dünyanın evrimine bakma ve eğlenme fırsatını kaçırmayın. İnanılmaz bir evrim oyunu!

Önemli

Yaratıklar geliştirin ve güncelleyin – yeni bir cins elde etmek için hayvanları birleştirin. İki özdeş tek hücreli veya çok hücreli organizmayı alın, genetikleriyle oynayın ve sonucun tadını çıkarın. Evrimi hızlandırmak için kristaller satın alın. Evrim durmuyor.

Karıştırma ile farklı deneyler deneyin. Evrimin diğer tıkırtı oyunlarından farklı olarak, yaşam tıklayışımız saçma hayvanların anlamsız bir çiftleşmesi değildir. Senin görevin, mikroplar, yengeçler, balık, kertenkeleler, mühürler, köpekler, maymunlar, trogloditler ve eski insanın aşamalarından geçerek cyborgs ve akıllı robotlar yaratmaktır. Aslında, bir oyunda kedilerin, köpeklerin, kuşların evrimi ve insanın tam evrimi elde edersiniz. Dünyadaki yaşamın gelişimi ile ilgili bir genetik oyun.

İnsanların evriminin havalı tıklayıcısı. Evrim dünyası bekliyor: şu anda evrim eğlencesine başlayın. Evrim yakındır.

İndirme: Human Evolution Clicker Game Apk Mod

İnsan Evrimi Clicker Oyunu indirmek için bağlantı yerleştirmeden önce, biz bağlantı kontrol, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

İnsan evrim tıkırtı oyun hakkında özet APK

ad İnsan Evrimi Clicker Oyunu
Yayımcı WAZZAPPS
En son sürüm 1.7.15
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.