Human Evolution 1.8.3 Full Apk- Money Mod for Android

Human Evolution Clicker Game hakkında özet

ad İnsan Evrimi Clicker Oyunu
Yayımcı WAZZAPPS
En son sürüm 1.8.3
Platformlar Android 4.1
paket com.banana4apps.evolution
İndirme: Orijinal İnsan Evrimi Clicker Oyunu APK

Sevgili dostlar, size İnsan Evrimi Clicker Oyunu APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. İnsan Evrimi Clicker Oyun MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 424.808 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Evrim partisine hoş geldiniz! Bu boş evrimsel simülasyonla, farklı yaratıkları karıştırarak tüm aşamalardan geçebilirsiniz: tek hücreli bir insanlıktan sonra. Dünyanın evrimine bakma ve eğlenme fırsatını kaçırmayın. İnanılmaz bir evrim oyunu!

Önemli

Yaratıklar geliştirin ve güncelleyin – yeni bir cins elde etmek için hayvanları birleştirin. İki özdeş tek hücreli veya çok hücreli organizmayı alın, genetikleriyle oynayın ve sonucun tadını çıkarın. Evrimi hızlandırmak için kristaller satın alın. Evrim durmuyor.

Karıştırma ile farklı deneyler deneyin. Evrimin diğer tıkırtı oyunlarından farklı olarak, yaşam tıklayışımız saçma hayvanların anlamsız bir çiftleşmesi değildir. Senin görevin, mikroplar, yengeçler, balık, kertenkeleler, mühürler, köpekler, maymunlar, trogloditler ve eski insanın aşamalarından geçerek cyborgs ve akıllı robotlar yaratmaktır. Aslında, bir oyunda kedilerin, köpeklerin, kuşların ve insanın tam evrimini elde edersiniz. Dünyadaki yaşamın gelişimi ile ilgili bir genetik oyun.

İnsanların evriminin havalı tıklayıcısı. Evrim dünyası bekliyor: şu anda evrim eğlencesine başlayın. Evrim yakındır.

En son sürümü indirin

İnsan Evrimi Clicker Oyunu indirmek için bağlantı yerleştirmeden önce, biz bağlantı kontrol, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.8.3 sürümündeki yenilikler

  1. Alanın yeni güzel görünümü
  2. Etkinlik ödül gezegenlerinde Piggy Bank ile sorunu çözdük
  3. Bazı yararlı oyun ipuçlarını içeren yeni yükleme ekranı
  4. Bazı küçük hatalar giderildi. Geri bildiriminiz için teşekkürler!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir