HUAWEI Video Player 8.5.50.360 Apk- Mod for Android Download

HUAWEI Video Oynatıcı Mod bir Video oynatıcılar ve Editörler Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 6,686 kişi oy kullandı.

genel bakış

HUAWEI Video, tüm HUAWEI / HONOR mobil cihazlarında varsayılan video oynatıcıdır. Çoklu video oynatma özellikleri sağlar. Çoklu oynatma hızı, yavaş hareket, dosya olarak yavaş hareket tasarrufu, video oynatma için yüzen pencere, vb.

İndirme: HUAWEI Video Player Apk APK

HUAWEI Video Oynatıcısını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

HUAWEI Video Player APK hakkında özet bilgi

ad HUAWEI Video Oynatıcı
Yayımcı Huawei İnternet Servisleri
En son sürüm 8.5.50.360
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir