Horse Haven World Adventures 8.7.0 Apk Full Mod for Android

At cenneti dünya maceraları hakkında özet 8.7.0 APK + Mod for Android

ad Horse Haven Dünya Maceraları
Yayımcı
En son sürüm 8.7.0
Platformlar Android 4.4
paket com.ubisoft.horsehaven.adventures

genel bakış

Sevgili dostlar, size at cenneti dünya macera APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama Sıradan bir Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Horse Haven World Adventures MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 223.120 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Tüm dünyada birden fazla egzotik bölgeyi kapsayan bir rüya atı çiftliği oluşturun ve yönetin. Mükemmel at arkadaşını yetiştir ve eğlenceli engelli yarışlarında ve aktivitelerinde bir araya gel!

Önemli

 • DÜNYANIZIN DÜNYADA OLDUĞUNA YARATIN: ABD’de görkemli bir çiftlik, Fransa’da büyüleyici bir damızlık çiftliği, Almanya’da büyüleyici bir vadi, İngiltere’de pitoresk bir kırsal kasaba ve muhteşem bir Fantasy Adası.
 • EN İYİ ATLARI YÜKSELTİN: at arkadaşlarınızı taydan yetişkine yetişmelerine yardımcı olmak için evcilleştirin, besleyin, besleyin ve damatlayın!
 • Çingene Vanner, Kara Orman, Arap, Safkan, Clydesdale, Shetland Pony, Çeyrek, Mustang ve daha fazlası olan YÜZLERE ÖZEL HORSES ve PONIES üzerinde üretildi.
 • En nadir atların ve en iyi atların kilidini açmak için şampiyonlarınla ​​ARKADAŞLARINIZLA arkadaş olun!
 • Atlarınızı şık eyerler ve süslü bacak sargılarıyla ÖZELLEŞTİRİN.
 • YAKALAYIN ve en iyi görünümlerini arkadaşlarınızla PAYLAŞIN.
 • DÜNYA ÇEVRESİNDE ÇALIŞTIR ve en muhteşem arka planlarda yarış: Rio de Janeiro’nun tepeleri, Lapland’ın Kuzey Işıkları, Japonya’nın neşeli çiçekleri ve daha fazlası.
 • Kupa kazanmak ve günlük skor tablolarına tırmanmak için ARKADAŞLARINI MEYDAN OKU!

İndir Horse Haven World Adventures APK Apk Son sürüm

Horse Haven World Adventures’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.7.0 sürümündeki yenilikler

 1. Horse Haven sürüsüne iki yeni at hoş geldiniz: Exclusive Dancer ve Exclusive Imagine! Dansçı yaklaşan bir T4 Purebreeder Etkinliğinde yer alacak.
 2. İkizler üreme etkinliği tekrar geri döndü! İşte aynı zamanda bir colt ve kısrak için üreme şansınız!
 3. Bazı hata düzeltmeleri de dahil edilmiştir.

Download Horse Haven World Adventures Mod Apk v8.7.0

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir