Hopeless Land: Fight for Survival 1.0 Apk Full Mod for Android

Hopeless Land hakkında özet

ad Umutsuz Arazi
Yayımcı
En son sürüm 1.0
Platformlar Android 4.1
paket com.herogame.gplay.hopelessland
İndirme: Orijinal Umutsuz Arazi APK

Sevgili dostlar, size Hopeless Land APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Hopeless Land MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 3.9, toplam 1.560.870 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Daha önce hiç denemediğiniz bir hayatta kalma mobil atış oyunu – 121 oyuncunun aynı anda bir ölümcül hayatta kalma oyununda savaşmasını destekleyen Hopeless Land. Hopeless Land’de birçok ustaca oyun özelliği: çeşitli özel Asya mimarileri savaş alanında bulun; Helikopteri kullanın ve daha önce hiç denemediğiniz havadan karaya modern mücadeleyi yaşayın; Kolay kullanımla ultra havalı çekim duygularının tadını çıkarın; Hangi cep telefonu kullanırsanız kullanın, hiçbir engel yok, ölümcül savaş alanında umutsuz topraklarda sonuna kadar hayatta kalmaya çalışın!

Önemli

Daha ölümcül ve daha stratejik savaş royale oyununu denemek ve daha basit bir işlemin tadını çıkarmak istiyorsanız, tereddüt etmeyin, indirin ve ücretsiz bir savaşçı Hopeless Land olun! Rasgelelik ve eğlencenin birleşimi size sonsuz olasılıklar getirir. Ama tek kuralın hayatta kalmak olduğunu unutmayın, sonuna kadar hayatta kalmak!

121 oyuncu tehlikeli umutsuz adaya paraşütle, sadece takım arkadaşlarınız, stratejileriniz ve silahlarınız elinizde! Mükemmel stratejiler, güçlü uygulama ve şans biraz zafer trianjel oluşturur! Nihai güvenli bölgeye geçelim, düşmanları yok edelim, en yüksek zafer için savaşalım!

Gerçekten inşaatlardan esinlenen çeşitli Asya tarzı binalar Umutsuz Topraklar’da bulunabilir. En uygun ve en tanıdık savaş alanını bulun, hayatta kalma seyahatinize başlayın. Land Air Sea Warfare, yeni hava aracı – helikopter daha önce diğer mobil atış oyununda hiç sürmediniz. Modern taşıyıcı, güçlü manevra kabiliyetine sahip olup, düşman yakalamak veya savaş alanından tahliye etmek konusunda size yardımcı olabilir.

Oyun içi sesli iletişim ve tam harita işaretleme işlevleri, takım arkadaşlarınızla kolayca strateji oluşturmanıza yardımcı olur. Gerçek hayattaki arkadaşlar veya yeni savaşçılar Hoplelss Land’de buluşursa olsun, taktik işbirliği ekibiniz arasında gerçekleştirilebilir! Takım kavga zevk için gel!

Umutsuz Arazi, zengin atış oyunu geliştirme deneyimine sahip geliştirme ekibi tarafından yapıldı. Koşma, saklanma ve çekim gibi tüm hareketler hareket yakalama ile tasarlanmıştır. Basit kullanım ve pürüzsüz kontrol duyguları, hayatta kalan kral ol, Hopelss Land’de hakim olmana yardımcı olur.

En son sürümü indirin

Hopeless Land’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0 sürümündeki yenilikler

  1. Yer altı hatası düzeltildi
  2. merdiven / duvar hatası düzeltildi
  3. ANTI-HACKING sistemi eklendi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir