Hopeless: The Dark Cave 2.0.24 Full Apk + Mod for Android

Umutsuz hakkında özet

ad Umutsuz APK
Yayımcı Upopa Oyunları
En son sürüm 2.0.24
Platformlar Android 4.1
paket com.upopa.hopeless
İndirme: Orijinal Umutsuz APK

Hopeless Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 278.378 kişi oy kullandı.

Lekeler bir intikamla geri döndü! Karanlıkta mahsur kalan tek bir damla, kabarcık yiyen canavarların dalgalarından kurtulmak ve diğer damlaları kurtarmak için savaşmalıdır!

Önemli

  • Umutsuz mod keskin reflekslerin bir oyunudur. İçgüdülerine güven, canavarları vur, ama dikkatli ol – diğer lekeleri vurma!
  • Silahlar, Lazerler, Peri Tozu? Canavarların saldırısının üstesinden gelmek ve umutsuz lekeleri karanlık mağaradan kurtarmak için cephaneliğinde her şeyi vur!
  • Biraz silah al ve gelen düşmanlardan umutlarını karaya çıkar.

Hopeless’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Prime Peaks 34.3 – download racing-car driving game for Android +mod

Prime Peaks v34.3 + Mod – exciting and unique hill climbing game for Android, normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir