Honkai Impact 3rd 3.9.2 Full Apk +Mod for Android +Data

Honkai Impact 3rd Mod bir Aksiyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 173.663 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Gök gürültüsü rulo ve tilki haykırıyor. Gün batımının son tonları karanlığa dönüşür. Yae Sakura’nın yeni savaş kıyafeti [Darkbolt Jonin] konuşlandı. İsimsiz doğduğunda [Kasumi] olarak bilinir. Özel yetenek geliştirme sistemi, ek becerilerin kilidinin açılmasını sağlar!

Önemli

Ninja [Kasumi] eski Yae Machi’ye gizli bir görevle gelir. Asırlık ninja sanatları yüzeye çıktığında, acımasız castellan ve öfkeli yeraltı dünyası kraliçesi harekete geçiyor… Umbral Rose’un yeni kıyafeti [Hanafuda Oyabun], [Darkbolt Jonin] parçaları ve daha fazlasını kazanmak için oyna!

Arc City’yi Dünya Yılanının kavramalarından kurtarmak için Kiana ve Rita, müttefik müttefikler haline gelir ve çökmekte olan şehre yeni bir şafak ışığı getirir.

Benzeri görülmemiş bir güç kullanın! PRI-ARMs Nuada’nın İntikamı ve Yıldız Destroyer 19C-X Arsenal’e katıldı! Bir ninja kılıcı dans ettiğinde yıldırım düşüyor. [Ishikawa Goemon] Honkai’ye karşı savaşta Kaptanları güçlendirmeye hazır !

İndirme: Honkai Impact 3rd Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Honkai Impact 3’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. [Yeni Battlesuit] Parlak Şövalye: Excelsis: S-rütbeli Durandal çıktı
  2. [Yeni Etkinlik] Honkai Kingdoms: ZERO: Çin stili kıyafetlere katılın
  3. [Yeni Hikaye] Yakında Fırtına: Hikaye Bölüm XVI Çıkış
  4. [Yeni Ekipman] Hler Serenity & Dante (T, M, B) mevcut

Honkai Impact 3rd hakkında özet APK

ad Honkai etkisi 3. APK
Yayımcı miHoYo Sınırlı
En son sürüm 3.9.2
Platformlar Android 5.0
paket com.miHoYo.bh3global
İndirme: Orijinal Honkai Etkisi 3 APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir