Homicide Squad 2.29.3400 Apk Full Money Mod for Android

Homicide Squad: New York Cases hakkında özet

ad Cinayet Ekibi: New York Kılıfları
Yayımcı
En son sürüm 2.29.3400
Platformlar Android 4.0
paket com.g5e.homicidesquadpg.android
İndirme: Orijinal Cinayet Timi: New York Kılıfları APK

Sevgili dostlar, biz size Cinayet Ekibi son sürümü sunuyoruz : New York Kılıfları APK . Bu uygulama bir Macera Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Cinayet Timi için önerilen yaş : New York Vakaları MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puan üzerinden 4,4 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplam 135,991 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu perçinleme suç araştırma oyunu ile dedektif becerilerinizi test edin. Cinayet Ekibi’nin akıl almaz hikayelerine dalın ve suçluları adalete teslim edin!

Ünlü Detektifler Turino ve Lamonte’ye katılın ve New York sokaklarına yasa ve emirlerin geri verilmesine yardımcı olun. Bir dizi sansasyonel cinayet, kanlı bir çeşmeden bir varil suda donmuş bir adama kadar şehri altüst etti. Suç mahallerine gidin ve kendi yeteneklerinizi gösterin. Bu korkunç cinayetleri çözmek için özenle titiz olmalısınız.

Önemli

  • İpuçları için birçok yeri KEŞFEDİN
  • Gizli nesneleri bulma ve kullanma
  • INTERROGATE şüphelileri
  • Laboratuarda ANALİZ ipuçları
  • Suçları ve tutuklama faillerini çözme

En son sürümü indirin

Homicide Squad: New York Cases’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.29.3400 sürümündeki yenilikler

  1. GÖRÜŞ DURUMUNDA KALP – Grand Riverside Hotel’de bir ceset bulundu. Neyse ki suçlu yakalandı, ama Dedektif Lamonte olduğu ortaya çıktı! Çerçeveli mi? Ödüller almak ve gerçeği ortaya çıkarmak için 63 yeni soruşturma göreviyle mücadele edin.
  2. ABD’DE ETKİNLİĞİ YAPIN – Gelin Buketi Madalyası, avatarlar ve özel bir dekorasyon kazanmak için 32 görevi ve altı koleksiyonu tamamlayın: Üç ay boyunca her 30 saatte bir 30 Enerji puanı ve bir Redüktör sunan Kuğular!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir