Homecraft 1.5.16 Apk Full Mod for Android

Homecraft hakkında özet

ad HOMECRAFT
Yayımcı
En son sürüm 1.5.16
Platformlar Android 5.0
paket com.tapblaze.homecraft
İndirme: original Homecraft APK

Sevgili dostlar, size Homecraft APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Homecraft MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 44.505 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Hiç kendi iç tasarım stüdyosunu çalıştırmanın nasıl bir his olduğunu bilmek istediniz mi? Artık TapBlaze’nin en yeni ev tasarımı oyunu Homecraft mod ile yapabilirsiniz ! İç dekoratör sezgilerinize sadık kalarak müşterinizin tasarım talebini karşılamak için elinizden geleni yapın. Mahallenizin ana ev sahibi olun… şehriniz… ülkeniz… dünyanız!

Maç 3 bulmaca seviyesini çözün ve müşterilerinizin rüya evlerini oluşturmasına yardımcı olmak için yüzlerce yeni dekor öğesinin kilidini açın! Nihai tasarım tamamen size kalmış!

Önemli

  • 1000’ler farklı ev dekor öğeleri
  • Maç 3 bulmaca zorlukları ile ev tasarımı simülasyonu
  • Eşsiz evler ve müşteriler
  • Şık mobilya ve ev dekorasyon aksesuarları
  • İç mimar olarak tasarım becerilerinizi geliştirirken ödüllerin kilidini açın
  • Sevimli hikaye ve rahatlatıcı oyun

En son sürümü indirin

Homecraft’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.5.16 sürümündeki yenilikler

Oda 26: Bradley’in New York Brooklyn’de yatak odasının çatı katını tasarlamasına yardım et!

Artık oyuncu adınızı ayarlar menüsünden değiştirebilirsiniz

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir