Home Workouts Gym Pro 112.6 (Reklam yok) Mod APK Full

Ev Egzersizler Gym Pro Mod Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 10.898 kişi oy kullandı.

genel bakış

Ev Egzersizleri Ekipman yok Pro, tüm ana kas gruplarınız için günlük egzersiz rutinleri sunmaz. Her gün sadece birkaç dakika içinde, spor salonuna gitmek zorunda kalmadan evde kas yapabilir ve egzersiz yapabilirsiniz. Herhangi bir ekipman veya koç gerekmez, tüm egzersizler sadece vücut ağırlığınızla yapılabilir.

Bu spor android uygulama abs, göğüs, bacaklar, kol yanı sıra vücut eğitimi için egzersizler içerir. Tüm egzersizler uzmanlar tarafından tasarlanmıştır. Ekipman gerek yok, bu yüzden spor salonuna gitmeye gerek yok. Her gün sadece birkaç dakika sürse de, kaslarınızı etkili bir şekilde tonlayabilir ve evde altı paket abs alabilir.

Ev egzersizimize sadık kalın, sadece birkaç hafta içinde vücudunuzda bir değişiklik fark edeceksiniz.

Önemli

  • Isınma ve esneme planı
  • Antrenmanın ilerlemesini otomatik olarak kaydeder ve geçmişi kolayca takip eder
  • Grafik ağırlık takibi
  • Hatırlatma egzersiz devam et
  • Detaylı video 3D animasyon
  • Kilo vermek ve vücut geliştirme için yemek planı

İndirme: Home Workouts Gym Pro Apk Mod

Home Workouts Gym Pro’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Racing Limits 1.3.9 -Android game “allowed speed” car +mode Download

Racing Limits v1.3.9 + Mod – Exciting and popular car speed game for Android + …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir