Home Run High 1.2.3 Full Mod APK

Home Run High hakkında özet

ad Ev koşmak yüksek APK
Yayımcı Kairosoft Co. Ltd
En son sürüm 1.2.3
Platformlar Android 4.1
paket net.kairosoft.android.baseball_en
İndirme: Orijinal Home Run High APK

Home Run High Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 1.759 kişi oy kullandı.

Lise beyzbol takımınızı nihai zafere götürebilir misiniz? Şu anda küçük bir okul sonrası kulübü olabilir, ancak doğru eğitim ile gökyüzü bile bu takımın sınırı değil!

Önemli

  • Uygulama alıştırmaları atayarak oyuncuları eğitin. Vurma veya yunuslama gibi neye odaklanmaları gerektiğini siz seçersiniz.
  • Ekip için hayatı daha iyi hale getirmek için vuruş kafesleri, duşlar veya diğer tesisleri kurun. İyi bir ortam daha etkili bir eğitim sağlar! Bununla birlikte, okul hayatı tamamen sporla ilgili değildir. Eğitim de önemlidir, bu nedenle okulu yükseltmek için eğitim tesisleri inşa ettiğinizden emin olun.
  • Bir öğrenci yurdunda kalacaksanız, hem eğitim hem de beyzbol antrenmanları için daha fazla zamanları olacak! Takım için en iyi oyuncularınızı seçin ve yeteneklerini turnuvalarda test edin.

Home Run High’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FIFA Soccer 2021 14.5.01 “FIFA Mobile 2021” football game for Android Download

FIFA Mobile Soccer v14.5.01 – FIFA Mobile Super Game – FIFA Soccer 2021 for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir