Home Memories 0.56.2 Full Apk- Mod (Unlimited Coins, Stars and Gold) for Android

Home Memories hakkında özet

ad Ev anıları APK
Yayımcı
En son sürüm 0.56.2
Platformlar Android 4.0
paket com.home.memories
İndirme: Orijinal Ev Hatıraları APK

Sevgili dostlar, size Ev Anıları APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Casual Android Oyun ve 1.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Ev Hatıraları MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5 ve toplam 63.887 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Home Memories Apk sıcak ve eğlenceli bir yenileme oyunudur, Harold’ın evi düzeltmesine yardımcı olmanız, daha sonra evinizi, ev manzaralarını, ev manzaralarını, konakları, tatil köylerini ve bu bahçe scapeslerini düzeltmenize yardımcı olmanız gerekir, aile bahçesinde çok fazla anı var, eğlenelim konak hikayesi, hikaye bahçesi, kasaba hikayesi ve maç hikayesi. Bu ev oyununu birlikte keşfedin!

Önemli

  • Oyun seviyesi zengindir, özel efektler göz kamaştırıcıdır ve daha önce hiç olmadığı gibi oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz! Hikayeyi ve yeni arkadaşları temizle, villayı yeniden inşa et ve devam et!
  • Villa tarzı benzersiz bir stil oluşturmak için kişisel bir stil tarafından oluşturulabilir! Birlikte evi tasarlayalım! İstediğiniz şekilde süsleyin!
  • Oyun arkadaşları ekleyin, birbirinize yardım edin ve arkadaşlarınızla oyun oynayın!
  • Oyun hikayesi canlı ve sıcak, karakterin nezaket ve güzelliğini hissedeceksiniz. Onunla tanışmanı bekleyen sevimli bir evcil hayvan var!

Ev Anılarını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

0.56.2 sürümündeki yenilikler

53 seviye ekleyin, harika yolculuk devam ediyor

Garajın altıncı günü eklendi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Infinite Stairs 1.3.81 – Simple and popular arcade game “Endless Stairs” Android +Mod Download

Infinite Stairs v1.3.81 + Mod – fun and popular arcade game Infinite Stairs Android Normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir