Home Design Dreams 1.4.1 Apk- Mod for Android Download

Ev Tasarımı Düşler Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 10.268 kişi oy kullandı.

genel bakış

Home Design Dreams Mod’a Hoş Geldiniz ! En iyi Ev Tasarımı maç 3 bulmaca oyunu oyna! Geri yüklediğiniz, makyaj yaptığınız ve süslediğiniz bir evle renkli eşleştirme bulmaca seviyelerini birleştiren oyunun tadını çıkarın! Şanslı ailelerin evlerini ve hayallerini inanılmaz ev makyajlarıyla geri yüklemelerine yardımcı olarak en iyi fantezi odası tasarımcısı olun! Oyunda birçok ücretsiz stil ve mobilya kombinasyonu sizi bekliyor! Tasarım, özelleştirme ve güzel oda dekoru ile mükemmel fantezi tatlı rüya evini dekore etmeye yardımcı olmak için eğlenceli 3 bulmaca çözün. Flip veya flop olabileceği doğru seçimleri yapın. Birçok aile, odalarını aşağı ve yukarı sabitleyen yatakları restore etmek için size güveniyor! Mutlu tatlı anılar boya şeridini koşalım!

Önemli

 • Ev Tasarımı: Açık uçlu bağımlılık yapan bulmaca oyunu. Çeşitli stiller emrinizde! başkalarının evlerini baştan yaratın, inşa edin, yaratın, boyayın ve restore edin ve onları tek başınıza geçirin ve mutlu edin
 • Çoklu Hikayeler: Farklı hikayeler, gizemli yaşamlarında farklı durumlardan geçen farklı insanlara odaklanır, bu da onu daha heyecan verici ve mutlu tatlı bir hikaye yapar! Tatlı rüya evlerinizi tasarlarken gizemli macera hikayesi şeridini takip edin, inşa edin ve baştan yaratın!
 • Tasarım, yaratma, yenileme, inşa etme, çevirme, düzeltme, makyaj, el sanatları, mutlu aile dostu oturma odaları, şık mutfaklar, harika tatlı banyolar ve serin yatak odaları dahil olmak üzere farklı oda stilleri simülasyonu boyayın! Flop tasarımlarını fantastik dekorasyon tasarımlarına dönüştürün!
 • Tadilat ev / konak / ada / kale iç – modern veya eski okul tarzı oda? Sizin zanaatınız, dekorunuz, tasarımınız!
 • Gizemlerin Kilidini Açın: Daha fazla ilerleme, gizemin, parçaların ve farklı mutlu hikayelerin parçalarının ve daha fazla ahmak dekor simülasyonunun daha fazla kilidini açmak anlamına gelir!
 • İnanılmaz çeşitlilikte üst düzey dekorasyon iç tasarım mobilyaları, dekor aydınlatması, boya, zanaat, döşeme ve diğer mobilyalarla kendinizi ifade edin veya sadece düz flop fantezi oda tasarımlarından kaçının!
 • Çevrimdışı mod ile bağımlılık yapıcı oyun simülasyonunu deneyimleyin, böylece oyunu iç evinizi süslemekten eğlenceli anılarla dolu tatlı mutlu şeride götürebilirsiniz!
 • Heyecan verici maç 3 patlama seviyeleri: Birçok müthiş güçlendirici ve patlama ile yüzlerce zorlu maç-3 seviyeleri. Daha uyumlu zorlu, daha fazla dekor ve daha eğlenceli tatlı simülasyon anlamına gelir!
 • Eğlenceli hikayeler ve anılar ile canlı karakterler: Eğlenceli ve mutlu benzersiz saygısız karakterler! çok daha tatlı sürprizler!
 • Birden fazla ev / konak / kale / ada: Sadece bir gizemli ev / kale / konak / ada ve sadece bir tatlı fantastik hikaye tasarlamak veya inşa etmek veya tasarlamaktan veya restore etmekten memnun değil misiniz? Yapmanız, çevirmeniz, tasarlamanız, zanaat etmeniz, boyamanız, yaratmanız veya süslemeniz ve bir patlama yaşamanız için birçok simülasyon gizemli evimiz var!
 • Hikaye şeridi anıları ile farklı yüzyıllarda Çoklu Dönem: Çeşitli Silme ve farklı zamanlarda, bir fantezi konağı süslemek veya bir adada bir kale inşa etmek veya modern bir ev kilidini açmak için birden fazla seçenek ve eğlenceli hikayeler!
 • Yeni fantezi iç tasarım zanaat zorlukları, kat planları, peyzaj, tasarım, bina, mevsimlik oda eşyaları dekorasyon ve daha fazlası ile sık, taze ve ücretsiz hikaye içeriği güncellemeleri!

İndirme: Home Design Dreams Apk mod

Home Design Dreams’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. hata düzeltmeleri ve oyun geliştirmeleri

Ev tasarımı rüyalar hakkında özet APK

ad Ev Tasarımı Rüyalar
Yayımcı
En son sürüm 1.4.1
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir