Hole.io 1.6.9 MOD Full indir

Mobil cihazlarınızda keyfini çıkarmak için hızlı ve rahatlatıcı bir gündelik başlık arayanlar için Hole.io kesinlikle diğer heyecan verici adaylar arasında harika bir oyun. İnanılmaz deliklerin dünyasına dalırken VOODOO’dan başka bir harika oyunun tadını çıkarın. Büyük haritaları keşfedin, ulaşabileceğiniz her şeyi yutun ve gittikçe büyüyün.

Basit ama son derece bağımlılık yapıcı oyunlarla eğlenin, yolda her şeyi tüketirken daha büyük ve obur olun. Deliğiniz büyüdükçe diğer rakipleri yiyerek yiyin. Tek başınıza oynarken eğlenin ve en yüksek puanları almaya veya haritadaki tüm rakipleri elemeye çalışın. Alternatif olarak, yerel ağı kullanarak arkadaşlarınızla harika çok oyunculu eşleşmenin tadını çıkarın.

Hole.io incelemelerimizle bu şaşırtıcı oyun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye

Oyun, Android oyuncularının daha küçük olan her şeyi tüketebilecek küçük bir delik olarak oynayacağı basit ama son derece eğlenceli ve heyecan verici bir oyun sunuyor. Ve diğer şeyleri yedikçe, yeterince toplanırsa, deliklerinizin daha büyük olmasına izin verecek puanlar kazanacaksınız. Böylece, haritada daha fazla öğe tüketebileceksiniz.

Oyunda, delikleriniz yeterince büyükse yutabileceğiniz çeşitli öğeleri içeren tamamen yok edilebilir haritaya erişebileceksiniz. Haritalardaki yayalar ile başlayın, trafik sinyallerine, arabalara, diğer rakiplere dönebilirsiniz ve sonunda, büyük binalar bile deliklerinizin içine girebilir.

Sadece birkaç dakika süren sezgisel mekanik ve hızlı tempolu eşleşmelerle hızlı ve rahatlatıcı bir oyun oynamayı çekinmeyin. İstediğiniz zaman arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarın ve özelleştirilebilir eşleşmelerde onlara karşı kolayca rekabet edin.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Basit, sezgisel ve son derece bağımlılık yapıcı bir oyun

Başlangıç ​​olarak, Hole.io’daki oyuncular kendilerini arcade’nin basit ve sezgisel oyununa erişebilecekler. Android cihazlarınızda rahat ve keyifli mobil oyun deneyimlerinin keyfini çıkarın. Güçlü bir kara delik haline geleceğiniz büyük balık küçük balıkların hızlı tempolu oyununu keşfedin ve deneyimleyin. Etrafınızdaki her şeyi onların altında hareket ederek tüketin.

Büyümeye devam ettiğiniz sürece, haritadaki her şeyi yiyebilirsiniz. Deliğinizi harita üzerinde kolayca hareket ettirmek için sezgisel dokunmatik kontrollerden yararlanın. Daha büyük rakiplerden akıllıca kaçının ve sizden daha küçük olanları avlayın. Mümkün olduğunca fazla puan toplayarak tutarlı olun ve oyunu kazanın ve haritadaki en büyük delik haline gelin.

Tamamen yok edilebilir harita ile yemek için birçok farklı şey

Ve oyunu daha ilginç hale getirmek için, Hole.io’daki oyuncular, yemek için birçok farklı şey toplayabileceğiniz tamamen yıkılabilir haritaya erişebilecekler. Yangın musluğu, sokak levhaları, trafik sinyalleri, yayalar, ağaçlar ve diğer küçük nesnelerden, arabalar, küçük evler, binalar vb. Gibi çok daha büyük nesnelere, haritalarda yüzlerce farklı nesneyi yutmaktan çekinmeyin. Büyüyün ve iştahınızı artırın, kazanmanın tek yolu budur. Ve şans eseri, tamamen yok edilebilir haritalarla, deliğinizin yutması için birçok şey olacak.

Heyecan verici çok oyunculu eşleşmelerde arkadaşlarınızla eğlenin

Basit ve hızlı tek oyunculu eşleşmenin yanı sıra, Hole.io’daki oyuncular için yerel ağı kullanarak arkadaşlarıyla çok oyunculu eşleşmelerinin tadını çıkarmak da mümkündür. Maçınızı kurmaktan çekinmeyin ve tüm arkadaşlarınızın katılmasını bekleyin. Heyecanlı Hole.io savaşlarında onlarla yarışırken hazır olduğunuzda eğlenin. İstediğiniz kadar ve istediğiniz kadar oynayın.

En iyi skorlar için dünyanın her yerinden oyuncularla yarışın

Ve ilgilenenler için, Hole.io’daki oyuncular için, destansı Liderler Sıralaması’nda dünyanın dört bir yanından oyuncularla rekabet etmek mümkün. Diğer tüm rakipleri devirerek, haritadaki her şeyi yiyerek ve hiçbirinin eşleşemeyeceği inanılmaz skorların kilidini açarak tek oyunculu eşleşmelerinizde uzun süre ilerlemekten çekinmeyin. Skor tablolarının üstünde kalın ve palavra haklarınızı kazanın.

Deliklerinizle birçok ilginç özelleştirmenin tadını çıkarın

Oyunda ilerledikçe, delikleriniz için birçok ilginç özelleştirmenin kilidini açmak için kullanılabilecek paralar da kazanabilirsiniz. Oyundaki mevcut deliklerden yararlanın ve diğer rakipleri alt edin veya haritaları stillerle gezdirin. Sadece deliğinizdeki renkleri değiştirerek, yeni grafikler ve daha birçok ilginç özellik alabilirsiniz. Sadece basit ve ince bir değişiklik olsa bile oyuna birçok ilginç unsur getirecekti.

Oynaması ücretsiz

Oyun şu anda tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında eğlenmeleri için ücretsizdir. Ve tek yapmanız gereken oyunu Google Play Store’dan indirip yüklemek . Hiçbir ücret alınmayacaktır ve hiçbir ücret ödemeden ücretsiz oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Modumuzla tamamen kilidi açılmış oyunun tadını çıkarın

Aynı zamanda, oyundaki reklamlardan ve oyun içi satın alımlardan rahatsız olanlarınız için, bunun yerine oyunun değiştirilmiş sürümünü yükleyebilirseniz iyi olur. Bununla birlikte, tamamen kilitli oyun içi özellikler, sınırsız reklamlar ve en önemlisi, keyfini çıkarmanız için hala ücretsizdir. Sadece indirin Hole.io Mod APK üzerinde sitemize , verilen talimatları izleyin ve sonuna kadar özgür ve kilitsiz oyun keyfini başlayabilirsiniz.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Color Bump 3D , Hole.io gibi renkli başlıklarla ilgilenenler için , çarpıcı şehirleri keşfederken kendinizi başka bir harika renk şöleni sunacaksınız. Şaşırtıcı bir şekilde iyi renkli olan düşük poli karakterler ve öğelerle etkileşim kurun. Aynı zamanda, güçlü görsel efektler ve pürüzsüz fizik ile eğlenmek. Hole.io maceralarına dalırken pürüzsüz ve tatmin edici oyunun tadını çıkar.

Ses / Müzik

Diğer oyunların çoğundan farklı olarak, eşleşmenizde can sıkıcı sesler veya istenmeyen sesler tarafından bombardımana maruz kalmazsınız. Aslında, Hole.io ile oyunun can sıkıcı sesleri yok. Böylece, oyun içi deneyimlerinize tamamen bağlamanızı sağlar. İsterseniz, sevdiğiniz müziklerden bazılarını cihazlarınızdan açmak her zaman mümkündür. Kendinizi tamamen oyuna odaklanmış olarak bulun ve keyfini sonuna kadar çıkarın.

Son düşünceler

Mükemmel ve mükemmel mekaniklerle, oyun şüphesiz Android oyuncularının mobil cihazlarında eğlenmeleri için en iyi gündelik oyunlardan biridir . Bununla birlikte, iddiasız oyun, heyecan verici özellikler, erişilebilir grafikler, ilginç ses ve daha fazlası, oyuncuların kendilerini deneyimlere tam olarak dahil etmelerine izin verecektir. Ayrıca, oyun tamamen ücretsiz ve web sitemizde kilidi açıldığında, oynamamanız için herhangi bir neden görmüyoruz.

DOWNLOAD APK FILE [ORIGINAL] V1.6.9

DOWNLOAD APK FILE [UNLOCKED] V1.6.9

DOWNLOAD APK FILE [LEVELS MAXED] V1.6.9

DOWNLOAD ON GOOGLE PLAY

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir