Hindu Calendar 2.2.0 Apk + Mod for Android Download

Hindu Takvim Mod Kitaplar ve Referans Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 33.181 kişi oy kullandı.

genel bakış

Panchangam olarak da bilinen Panchang, Vedik Astrolojinin beş öğesini, yani hafta içi Tithi, Nakshatra, Yoga, Karana ve Var’ı belirtmek için kullanılır. Bir gün boyunca birleştirildiğinde bu beş element Panchang olarak bilinir. Bu beş element, Ay ve Güneş’in hareketi ile her gün değişir. Bu nedenle, Hinduizmin takipçileri Panchangam’ı günlük olarak ifade ederler. Panchang ayrıca Hindu Takvimi olarak da bilinir.

Önemli

Izgara Takvimi – Izgara, ay takvimi ve Bengali Panjika, Malayalam Panchangam, Oriya Panji ve Tamil Panchangam dahil olmak üzere güneş takvimleri için özelleştirilebilir. Ay takvimleri Purnimanta ve Amanta seçeneği seçilerek ve Vikrama Samvata, Shaka Samvata ve Gujarati Samvata seçenekleri seçilerek özelleştirilebilir. Bu seçimler, bir ay takvimini Gujarati Panchang, Telugu Panchanga veya Kannada Panchangam’a dönüştürebilir.

Festivaller – Drik Panchang, çoğu Hindu ve Hint festivali, Resmi Tatiller, Jayanti, Ekadashi, Sankashti, Pradosham, Purnima, Sankranti, Durgashtami ve Shivaratri günlerini içeren her gün listeleyen en kapsamlı kaynaktır. Drik Panchang, Chandra Grahan ve Surya Grahan’ın yıl içindeki tüm tarihlerini listeler.

Kundali Destek – Drik Panchang, Kundali desteği ile birlikte gelir ve herhangi bir tarih, saat ve konum için Lagna, Navamsha, Surya, Chandra ve Shukra Kundali üretebilir. Lagna Kundali için Güneş, Ay, Mars, Merkür, Jüpiter, Venüs, Satürn, Rahu, Ketu, Gerçek Rahu, Gerçek Ketu, Uranüs, Neptün ve Plüton için ayrıntılı gezegen pozisyonunu gösterir.

Kundali, Kuzey Hindistan veya Güney Hindistan grafik formatında çizilebilir. Kundali, Kundali editörü yardımıyla Kaydedilebilir, Düzenlenebilir, Silinebilir veya Açılabilir. Her Kundali, Dasha ve Antardasha ile etiketlenir. Kundali, önümüzdeki 120 yıl boyunca ayrıntılı Dasha ve Antardasha’yı keşfetme seçeneği ile geliyor.

Dainika Panchangam – Panchangam’ın beş temel unsurunu listelemenin yanı sıra, ayrıntılı Dainika Panchang, Panchaka, Ganda Moola, Bhadra, Vinchudo ve her gün için Ravi, Amrita, Sarvartha Siddhi, Tripushkara, Dwipushkara, Ravi Pushya ve Guru Pushya dahil olmak üzere tüm uğurlu Yoga’yı vurgular.

Dainika Panchangam ayrıca Abhijit Muhurta, Amrit Kalam, Rahu Kalam, Gulikai Kalam, Yamaganda, Dur Muhurtam, Varjyam ve Anandadi Yoga’yı listeler.

Muhurta Masası – Drik Panchang, gece gündüz Choghadiya, Shubh Horai ve Udaya Lagna ile birlikte gelir. Her çalışan Muhurta geri sayım sayacı ile gösterilir.

Vedik Zamanlayıcı – Ishtakal olarak da bilinen Vedik zaman, Hinduizm’in Vedik Dönemi’ne göre zamanı izlemek için sağlanır. Vedik zamanında, her gün (güneşin doğuşundan güneşin doğuşuna), Hour, Mins ve Sec gibi Ghati, Pala ve Vipala’ya ayrılır. Vedik zaman tutma konusunda 60 Ghati bir gün, 60 Pala bir Ghati ve 60 Vipala bir Pala yapar. Gün Doğumu zamanlayıcıları 00:00:00, Gün Batımı saat 30:00:00 gösterir.

Burç Maç – App Ashta Kuta dayalı iki burçlar eşleştirmek için kullanılabilir. Eşleşen her burç sonucu ileride başvurmak üzere saklanır.

Tithi Ekle – Kullanıcı tanımlı Tithi, Hindu tarihine veya Gregoryen tarihine göre yinelenen hatırlatıcı ile Panchang’a eklenebilir.

Yerelleştirme – Uygulama, varsayılan dil olarak İngilizce ile Bengalce, Gujarati, Hintçe, Kannada, Malayalam, Marathi, Oriya, Tamil veya Telugu dahil tüm büyük Hint dillerini destekler.

Konum – Upavasa ve festivaller için doğru tarihi almak için dünyanın her yerinden ve şehir için Panchang oluşturulabilir. Uygulama yerleşik DST desteği ile birlikte gelir ve DST için zamanlamaları ayarlamanıza gerek yoktur.

Tema – Varsayılan olarak, geleneksel Hint renklerine dayanan klasik tema ayarlanır. Ancak, kırmızı, yeşil ve mavi renklerde modern görünümlü temalara dönüştürülebilir.

İndirme: Hindu Calendar Apk 

Hindu Takvimi’ni indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. 5 seviyeye kadar Vimshottari Dasha
  2. East Kundali Grafiği eklendi
  3. Assam Dili
  4. Uygulama Kısayolları
  5. Panchang ICS indir
  6. Sesli arama
  7. Geliştirilmiş Kundali kullanıcı arayüzü
  8. Hata düzeltmeleri

Hindu takvimi hakkında özet APK

ad Hindu Takvimi
Yayımcı Drik Panchang Özel Sınırlı
En son sürüm 2.2.0
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir