Hide Navigation Bar 0.4.2 Apk Full Mod for Android

Gezinme Çubuğunu Gizle hakkında özet

ad Gezinme Çubuğunu Gizle
Yayımcı
En son sürüm 0.4.2
Platformlar Android 6.0
paket com.ivianuu.hidenavbar
İndirme: Original Hide Navigation Bar APK

Sevgili dostlar, size Gizle Gezinme Çubuğu APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Araçlar Android APP ve 100.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Gezinme Çubuğunu Gizle MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 3.5, toplam 790 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Cihazınızı fütüristik bir şekilde kullanmak için havalı yeni hareket navigasyon uygulamalarından birini mi kullanmak istiyorsunuz? Yoksa biraz daha fazla ekran alanı kazanmak ister misiniz? Ama “Gezinme Çubuğu” ndan kurtulamazsınız? “Gezinme Çubuğunu Gizle” ile “Gezinme Çubuğunu” gizlemek mümkündür

Önemli

“Gezinme Çubuğunu” yalnızca istediğiniz zaman gizlemek için “Tasker” gibi favori otomasyon uygulamalarınızla “Gezinme Çubuğunu Gizle” ye yayın gönderebilirsiniz.

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

0.4.2 sürümündeki yenilikler

  1. Karanlık mod desteği eklendi !!
  2. Hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Duskwood 1.9.1 – role-playing game “Daskwood” Android +mode Download

Duskwood v1.9.1 + Mod – a different adventure game from Duskwood for Android phones, regular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir