Hi-Q MP3 Voice Recorder (Pro) 2.8.0 Apk -Mod for Android Download

Hi-Q MP3 Ses Kaydedici Pro Mod Müzik ve Ses Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 6.047 kişi oy kullandı.

genel bakış

Hi-Q MP3 Ses Kaydedici, mobil ses kaydını bir sonraki seviyeye taşıyan özelliklerle dolu, ancak kullanımı kolay bir uygulamadır. Çeşitli özelleştirme seçenekleri en üst düzey kullanıcı deneyimini önerir ve yüksek kaliteli 44 kHz ses örneklemesi, onu herhangi bir standart kayıt uygulamasından kilometrelerce önde yapar.

Önemli

 • MP3 klipler: Kayıtlarınız, yeterince kompakt olan ve hemen hemen her yerde çalınabilen gerçek zamanlı olarak MP3 dosyaları olarak saklanır.
 • Kayıtları Güvende Tutun: Dropbox ve Google Drive’a otomatik yükleme sayesinde kayıtlarınız güvenle saklanır ve cihazınızda daha fazla yer açabilirsiniz. Senkronizasyon, tercih edilen bağlantı kullanılabilir olduğunda gerçekleşir (yalnızca Kablosuz veya Kablosuz ve mobil ağ).
 • Ana Ekran Widget’ları: Kişisel ses kaydediciniz için özel olarak tasarlanmış ana ekran widget’ları ile kaydı başlatabilir, duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz.
 • Kalite Ayarları: 320 kbps’ye kadar değiştirilebilir bit hızıyla ses kalitesini özelleştirin. Ayrıca WAV, OGG, M4A ve FLAC (deneysel) formatlarında da kayıt yapabilirsiniz.
 • Giriş Seçimi: Daha hassas ön mikrofonu veya daha net arka mikrofonu seçin (cihaza bağlı olarak). İster bir MP3 ses örneğine ihtiyacınız olsun ister bir demo kaydediyor olun, bu uygulama sizi kapsamaktadır.
 • Shhh! Kayıt simgesini takdir için değiştirebilirsiniz, böylece kayıt düğmesine bastığınızı kimse fark etmez.
 • Klipleri Yönet: Kayıtları istediğiniz gibi paylaşın, sıralayın, yeniden adlandırın ve silin. Zaman kazanmak için oynatmayı hızlandırın veya ses perdesini değiştirmeden kayıtlarınızdaki ayrıntıları algılamak için yavaşlayın.
 • Wi-Fi Aktarımı: Dahili Wi-Fi Aktarımı ile ev Wi-Fi veya cihazınızın Wi-Fi Etkin Nokta özelliğini kullanarak kayıtları bilgisayarınıza ve diğer cihazlara kablosuz olarak aktarın.
 • Kazanç: Çeşitli gürültü seviyelerinde optimum kayıt için giriş kazancı ayarlarını gerçek zamanlı olarak belirleyin.

İndirme: Hi-Q MP3 Ses Kaydedici Pro Mod APK

Hi-Q MP3 Ses Kaydedici Pro’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Yerel depolamayı atlayarak daha hızlı Google Drive yüklemesi
 2. Yerel koddaki 64 bit CPU talimatlarını destekler
 3. Daha küçük uygulama boyutu

Hi-Q MP3 Ses Kaydedici Pro hakkında özet APK

ad Hi-Q MP3 Ses Kayıt Cihazı Pro
Yayımcı ses cihazları meraklısı
En son sürüm 2.8.0
Platformlar Android 4.2
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir