HEX Editor 2.8.1 Apk + Mod for Android indir

HEX Editör Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 4.058 kişi oy kullandı.

 

 

genel bakış

İkili dosyaları görüntülemek ve düzenlemek için tasarlanmış bir program. HEX Editor App dosyaları düzenleme, arama ve karşılaştırma araçları içerir. Makro sistemi, çözümü yerleşik araçlar tarafından sağlanmayan herhangi bir görevle başa çıkmaya yardımcı olacaktır.

Önemli

  • Birden fazla dosyada çalışabilme
  • Dahili terminal emülatörü
  • Dahili makro sistemi
  • Verileri onaltılık / ondalık / sekizli olarak görüntülemek, diğer görünürler görüntülemeyi özelleştirmenize izin verdiği için adresin görünür uzunluğunu değiştirme imkanı
  • 8 kodlamayı destekler (ASCII, COI8-R, COI8-U, UTF-8, windows-1251, UTF-16, UTF-16LE, UTF-16BE). Bu kodlamalarda dizgiyi görüntülemek, aramak, düzenlemek mümkündür
  • Kendi eylemlerini oluşturabilme ve bunları makro ile ilişkilendirebilme
  • Özelliklerin ayrıntılı bir açıklaması ile Yardım

İndirme: HEX Editor Apk APK

HEX Editör’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Racing Limits 1.3.9 -Android game “allowed speed” car +mode Download

Racing Limits v1.3.9 + Mod – Exciting and popular car speed game for Android + …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir