Heroic 2.0.11 Apk +Full Mod for Android

Heroic – Magic Duel hakkında özet

ad Kahramanca – büyü düello APK
Yayımcı Nordeus
En son sürüm 2.0.11
Platformlar Android 4.4
paket com.nordeus.heroic
İndirme: original Heroic - Magic Duel APK

Heroic – Magic Duel Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 56.959 kişi oy kullandı.

Arena seni çağırıyor, Kahramanlar! Minyonların ve Büyülerin nihai destesini inşa et ve bu destansı gerçek zamanlı PvP savaş oyununda zafere giden yolu yönet.

Conquer Kahramanlık diğer Heroes karşı mümkün olduğu kadar yıkım olarak arena ve fırsat tarafından Evren arena! Durdurulamaz bir Minyon ordusunu topla ve yükselt ve mükemmel Büyü setiyle stratejini tamamla. Küresel skor tablolarının zirvesine ulaşabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bunu kanıtlamanız gerekecek!

Önemli

  • Savaşın: 50 MİLYONDAN FAZLASI KİLİTLENMEYİ BEKLİYOR! Acımasız canavarlardan kurnaz sihirbazlara, yıkım tarzınıza uygun olanları seçin!
  • Kas üzerinde beyin! Minyonlarınızı güçlü Büyülerle ÖLÜM STRATEJİSİNDE birleştirin: acele bir güverte inşa edin, uzun oyun için oynayın veya tamamen benzersiz bir savaş planı oluşturun. Hangisini seçerseniz seçin, gözlerinizi rakibin güvertesinde tutun ve mükemmel bir sayacınız olduğundan emin olun.
  • Kazanan hepsini alır! MAKSİMUM GÜÇE GÜÇLENDİRMEK için kullanabileceğiniz kaynakları kazanmak için sihirli düellolarda diğer Kahramanları yenin! Tüm Kahramanları, Minyonları ve Büyüleri yükseltin ve durdurulamaz bir güç haline gelin.
  • Arena’da kendiniz için bir isim oluşturun: Tek amacı portalınızı düşürmek olan DİĞER OYUNCULARA GERÇEK ZAMANLA SAVAŞIN. Bunun olmasına izin vermeyeceksin, değil mi?
  • Orada durma! EPIC BOSS RAID ETKİNLİKLERİNDEKİ BRUTAL PVE PATRONLARINA GİDİN ve muhteşem ödüller kazanın. Hayatta kalmak için tek şansın ekip çalışması olduğu GUILD OLAYLARINA girmeden önce SOLO MOD’u fethedin. Her zamankinden daha güçlü PvP’ye geri döneceksiniz!
  • Kahramanlık Evreninde her zaman bir şeyler vardır! YEPYENİ PVP VE PVE SAVAŞ MODLARI, her biri benzersiz bir bükülme ile düzenli olarak geliyor!
  • Savaştaki her galibiyet sizi KEŞFETMEK İÇİN YENİ MUHTEŞEM ARENALAR’a bir adım daha yaklaştırıyor. Daha fazla Minyon ve ödülün kilidini açmak için saflara tırmanın! Manzaraya çok uzun süre hayran kalmayın – savunacak bir portalınız var!

https://youtu.be/W_8MuSX-suo

Heroic – Magic Duel’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.0.11 sürümündeki yenilikler

Bu yeni versiyonda, Kahramanlarımız için oyun deneyimini daha da geliştirmek için bazı özelliklere küçük iyileştirmeler eklemek için çalışıyoruz.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir