HellCopter 1.0.10 Apk Full Mod for Android

HellCopter 1.0.10 APK + Mod for Android hakkında özet

ad HellCopter
Yayımcı
En son sürüm 1.0.10
Platformlar Android 5.0
paket com.gamepie.airpolice
İndirme: orijinal HellCopter APK

Sevgili dostlar, size HellCopter APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. HellCopter MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 32.879 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Özelleştirme için yepyeni unsurlar. Kötü adamları YENİ GUNS ile öldür! Zor yeni seviyeler. Geliştirilmiş ses gemide. Diğer düzeltmeler. Çünkü şeytan ayrıntıda gizlidir, değil mi?

Önemli

 • Hellcopter yeni bir çekim 3D oyunudur.
 • Bir helikoptere atla ve ölümcül bir göreve başla!
 • Makineli tüfeğinizi kilitleyin ve yükleyin, tetiği hedefleyin ve çekin.
 • Bu helikopter simülatörünü deneyin ve binayı işgal eden tüm suçluları yok edin.
 • Onları patlayıcılarla patlat ve sinematik çekimler yap!
 • Sonsuz mermi sağladı.

İndir HellCopter APK Apk Son sürüm

HellCopter’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.10 sürümündeki yenilikler

 1. YENİ karlı kış seviyeleri.
 2. Tonlarca yeni seviye.
 3. Özelleştirme için yepyeni unsurlar.
 4. Geliştirilmiş ses gemide.
 5. Diğer düzeltmeler.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir