HEBF 2.4.6 Premium Apk Full Mod for Android

HEBF 2.4.6 APK + Mod for Android hakkında özet

ad HEBF
Yayımcı
En son sürüm 2.4.6
Platformlar Android 4.1
paket com.androidvip.hebf

genel bakış

Sevgili dostlar, size HEBF APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Araçlar Android APP olduğunu ve 100.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. HEBF MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 4.653 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

HEBF Optimizer uygulaması , pil performansına da odaklanarak, cihazınızın performansını artırmayı amaçlayan bir uygulamadır, unutmadık. Temiz, taze ve hoş bir kullanıcı arayüzü ile HEBF apk , hemen altındaki her seçeneğin açıklamasını gösterir. Uygulama ayrıca, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz kullanışlı ve akıllı bir kök araç kutusuna sahiptir.

Önemli

Busybox, tüm komutların Android sisteminin tüm sürümlerinde çalışacağını garanti eder, en yaygın ikili dosyaları tek bir tanede toplayan bir ikili dosyadır, bu yüzden bunlardan biri sisteminizde yoksa, meşgul kutusunda bulunur.

HEBF APK Apk İndir

HEBF’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Download HEBF Mod Apk v2.4.6

Google Play

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.4.6 sürümündeki yenilikler

  1. Çekirdek Panik anahtarı eklendi
  2. CPU Yöneticisi artık kullanımdan kaldırıldı ve daha sonra kaldırılacak
  3. DPI Değiştirici kaldırıldı, lütfen bunun yerine Pencere Yöneticisi’ni kullanın
  4. Kaldırılan VIP Profilleri
  5. Ekran kapandığında VIP Pil Tasarrufunu etkinleştirme seçeneği eklendi
  6. VIP Pil Tasarrufu davranışında genel iyileştirmeler
  7. Güncellenmiş Oyunlar veritabanı

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir