HEBF 2.4.3 Premium Apk + Mod for Android Full

HEBF Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 4.430 kişi oy kullandı.

genel bakış

HEBF Optimizer uygulaması , pil performansına da odaklanarak, cihazınızın performansını artırmayı amaçlayan bir uygulamadır, unutmadık. Temiz, taze ve hoş bir kullanıcı arayüzü ile HEBF apk , altındaki her seçeneğin açıklamasını gösterir. Uygulama ayrıca, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz kullanışlı ve akıllı bir kök araç kutusuna sahiptir.

Önemli

Busybox, tüm komutların Android sisteminin tüm sürümlerinde çalışacağını garanti eder, en yaygın ikili dosyaları tek bir tanede toplayan bir ikili dosyadır, bu yüzden bunlardan biri sisteminizde yoksa, meşgul kutusunda bulunur.

İndirme: HEBF Mod APK

HEBF’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. VIP Pil Tasarrufu (kök) için son etkinleştirme süresini göster
  2. VIP Pil Tasarrufu’nda parlaklık değişikliğini isteğe bağlı bir özellik haline getirin
  3. “André’ye Yardım” kampanyası başlat

HEBF APK hakkında özet

ad HEBF
Yayımcı Android VIP
En son sürüm 2.4.3
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir