Hearthstone 17.0.44222 Apk + Mod for Android

Hearthstone Mod Kart Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 1,676,521 kişi oy kullandı.

genel bakış

Overwatch® ve World of Warcraft®’ı getiren stüdyodan Blizzard Entertainment’ın ödüllü koleksiyon kart oyunu HEARTHSTONE® geliyor! Güçlü kartlar toplayın ve güçlü desteler oluşturun. Sürekli değişen bir savaş alanının kontrolünü ele geçirmek için köleleri ve sapan büyülerini çağır. Ustaca stratejiler kullanın ve size meydan okumaya cesaret eden tüm oyuncuları yenin.

Arkadaşlarınızla sihir, yaramazlık ve kargaşa yaşayın. Arkadaşlarınızla çarpışın ve Hearthstone’dan zevk alan milyonlarca oyuncuya katılın ve BUGÜN İNDİRİN!

DAHA GENİŞ BİR ÜNİVERSİTE. Şahane minyonların ve büyülerin gücünden yararlanmak için güvertenizi inşa edin – Witchwood’un gizemli ormanlarını cesaretlendirin ve gölgelerde gizlenen kötülükleri avlayın veya Donmuş Taht Şövalyeleri’nden güçlü bir Ölüm Şövalyesi olun. Yolculuktan Un’Goro’ya dinozorları ve elementleri keşfedin. Karanlık mağaraları keşfedin ve Kobolds ve Catacombs’un gizli güçlü silahlarını ve hazinelerini ortaya çıkarın.

DÜNYANIZI DEFEAT, GLORY İÇİN SAVAŞIN. Kurnaz stratejinin bu hızlı tempolu kart oyununda güverte ustası ve güçlü kombinasyonlar birleştirin. Azeroth’un savaş alanlarında kontrolü ele geçirin ve göz kamaştırıcı gerçek zamanlı oyuncu ve oyuncu savaşını deneyimleyin.

Önemli

  • Warcraft evreninden, Lich King, Illidan, Thrall’dan ikonik kahramanlarla savaş … Hepsi burada!
  • Rekabetçi gerçek zamanlı (oyuncuya karşı oyuncu) mücadele
  • Güçlü kartlar kazanın, üretin veya toplayın
  • Güçlü desteler toplayın ve rakiplerinize hükmedin
  • Zengin tek oyunculu görevler

Ne var ne yok

  1. EJDERHA SAVAŞLARINA GİRİN: 7 YENİ KAHRAMAN, 18 YENİ MINON — 12 Ejderha, Battlegrounds’a giren ilk yeni minion tipini oluşturuyor! Orijinal Dragon Aspects, Galakrond ve Reno Jackson gibi oynayın!
  2. YARIŞMA RUHU YILDÖNÜMÜ – 4 Mart’tan 17 Mart’a kadar altı yıllık Hearthstone’u özel ödüller, görevler ve Tavern Brawls ile kutluyoruz! 10 ödül daha Ejderha kart paketi kazanmak için 6 Efsanevi görevi tamamla!

İndirme: Hearthstone Mod APK

Hearthstone’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Chess · Play & Learn 4.2.4 – the best and most famous chess game for Android + premium version Download

Chess · Play & Learn v4.2.4 + Mod – Educational and competitive game “Chess” for …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir