Heal: Pocket Edition 1.3 Paid Full Apk- Mod for Android

Heal hakkında özet

ad İyileşmek
Yayımcı
En son sürüm 1.3
Platformlar Android 4.0
paket com.winterveilstudios.heal
İndirme: original Heal APK

Sevgili dostlar, size Heal APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Macera Android Oyunu ve 1.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. İyileşme MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 151 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu soyut 2D bulmaca-macera nokta ve tıkla oyunda yaşlı bir adam iyileşmek karanlık ve atmosferik dünya boyunca rehberlik.

Sevgili, senin için melodimizi çalıyorum. Tanıdık geliyor mu…? Belki hatırlamanıza yardımcı olabilir. … Bizi hatırlamak için. Son bir kez bile olsa seni tekrar görmek istiyorum.

Önemli

  • Benzersiz, el yapımı grafiklere sahip yandan kayan 2D
  • Atmosferik ses tasarımı
  • Bulmacalarla dolu soyut bir dünya
  • Atmosferin yönlendirdiği anlatı
  • Finlandiya’da el yapımı – varlık çevirme veya ucuz hile yok

En son sürümü indirin

Heal’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.3 sürümündeki yenilikler

hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dinosaur World: My Museum Android +Mod Download

Dinosaur World: My Museum v0.72 + Mod – Dinosaur World game: My Museum Android regular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir