Hay Day Pop 1.150 Full Apk +Mod for Android

Hay Day Pop hakkında özet

ad Saman günü pop APK
Yayımcı Supercell
En son sürüm 1.150
Platformlar Android 4.4
paket com.supercell.haydaypop
İndirme: Orijinal Hay Day Pop APK

Hay Day Pop Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı ve toplam 3.504 kişi oy kullandı.

Haydi Pop !!! Bulmacalar, sevimli hayvanlar ve rahatlatıcı hayallerinizdeki çiftlikte aşağı titreşir.

Hayat sana bulmacalar verdiğinde onları patlat! Zorlu bulmacaları çözün, bol ürünler yetiştirin ve çiftlikte sevimli hayvanları yetiştirin. Hay Day’ın yaratıcılarından Hay Day Pop geliyor.

Hiç bitmeyen sürprizlerle eğlenceli ve zorlu bulmacaları eşleştirin ve çözün. Ödülleri toplayın ve kendi cennet diliminizi büyütün. Seviyenizi yükseltin, genişletin ve bir ev haline getirmek için çiftliğinizi süsleyin. Sevimli hayvanlarla, muhteşem komşularıyla tanışın ve skor tablolarına çıkın. Kazanç çizginizi canlı tutmak için fikirlerinizi ve güçlendiricilerinizi kullanın. Yıldız ödülleri ve diğer harika bonusları kazanın.

Önemli

 • Zeki kombinasyonlar ve patlayıcı güçlendiriciler ile binlerce eğlenceli, zorlu bulmacaları çözün. Her ay daha fazla zorluk eklendi
 • Yapbozları patlat, çiftliğini kur, bitkileri topla ve hayvanları yetiştir! Her oynadığınızda çeşitli ödüller ve güçlendirmeler toplayın
 • Keyifli süslemeler, mükemmel sebze yetiştirme havası, saunalardaki domuzlar ve dost komşuları bereket, burayı özel bir yer yapar
 • Övünme hakları ve harika ödüller için arkadaşlarınla ​​oyna ve onları Star River’da yarış
 • Şaşırtıcı çiftliklerini kontrol etmek ve gizli ödülleri bulmak için çiftçilerinizi ziyaret edin. Arkadaşlarını kendilerine ait bir veya iki yıldız için davet et
 • Balık tutma, Sirk, Bal ve daha fazlası – hangi mevsim olursa olsun, her ay yeni hedefler ve engeller üzerinde şaşkın olacaksınız
 • Bulmaca seviyeleri kolaydan zora kadar değişir, böylece herkes eğlenebilir

Hay Day Pop’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.150 sürümündeki yenilikler

 1. Yıldız Yarışı’nda heyecan verici değişiklikler getiren ve bazı sinir bozucu hataları düzelten başka bir güncelleme daha başlattık.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir