Harry Potter: Puzzles & Spells v11.1.254 (Mod Apk) Full indir

Harry Potter: Bulmacalar ve Büyüler v11.1.254 (Mod Apk) Harry, Ron, Hermione, Hagrid ve daha fazlasını içeren Harry Potter filmlerinden en ikonik anlarda ilerlerken bulmacaların üzerinde hakim ol, büyülerin ve zekâ zorluklarının kilidini aç favori, sevilen karakterler ve büyülü yaratıklar. Seviye atladıkça ve bu büyülü, en kaprisli, eşleşen bulmaca oyununda yolunuzu “sallamak ve sallamak” için büyüleri kullanarak yenilikçi oyunun tadını çıkarın!

EK AÇIKLAMALAR

Zynga’nın kişisel veya diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında özel bilgi için lütfen gizlilik politikamızı okuyun: athttp: //www.zynga.com/privacy/policy.

Bu uygulamanın kullanımı, https://www.zynga.com/legal/terms-of-service adresinde bulunan Zynga Hizmet Şartları’na tabidir.

Oyun oynamak ücretsizdir, ancak ek içerik ve premium para birimi için uygulama içi satın alımlar mevcuttur.

HARRY POTTER, PORTKEY OYUNLARI, karakterler, isimler ve ilgili işaretler © ve ™ Warner Bros. Entertainment Inc. HARRY POTTER Yayın Hakları © JK Rowling. ™ Zynga Inc. (s20)

MOD:
Sınırsız Yaşam

Adımları Yükle: Playstore’da SAI’yi
indirin Uygulamayı açın ve “APK’ları Yükle” mesajını gördüğünüz mavi düğmeye basın. Az önce indirdiğiniz zip dosyasına gidin ve az önce indirdiğiniz .apks dosyasını seçin. Dosyayı seçin ve ekranınızın sağ alt kısmında gördüğünüz “Seç” mavi düğmesine basın APK kurulmaya başlayacak APP’nin yüklendiğini belirten bir açılır pencere alacaksınız. Oyunu açmak için hemen oradan açabilir veya ana ekranınıza gidebilirsiniz.

Harry Potter: Puzzles & Spells v11.1.254 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Harry Potter: Puzzles & Spells v11.1.254 (Mod Apk) – DRIVE LINK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir