Happy Wheels 1.0.7 Unlocked Apk Full Mod for Android

Happy Wheels 1.0.7 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Mutlu tekerlekler
Yayımcı James Bonacci
En son sürüm 1.0.7
Platformlar Android 4.1
Paket com.fancyforce.happywheels

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Happy Wheels APK’nin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Yarış Android Oyunudur ve 10.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com da üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Happy Wheels MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,1 puan aldı ve toplam 183,073 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Happy Wheels, çevrimiçi olarak bir milyardan fazla oynanabilen, yandan kaydırmalı, fizik tabanlı, engelli bir kurs oyunudur ve artık mobil cihazlarınız için kullanılabilir. Yetersiz hazırlanmış yarışçınızın rolünü üstlenin ve umutsuz bir zafer arayışında ağır sonuçları görmezden gelin.

Şimdi elektrikli bir alışveriş arabasında Etkili Alışverişçi, jet motorlu tekerlekli sandalyede Tekerlekli Sandalye Adamı, Sorumsuz Baba ve oğlu bisiklette ya da kişisel taşıyıcıda İş Adamı olarak oynayın.

Öne Çıkanlar

  • 60’ın üzerinde benzersiz ve zorlu seviye
  • Ölümcül engeller: sivri uçlar, mayınlar, yıkım topları, zıpkınlar ve çok daha fazlası
  • Pürüzsüz, gerçekçi fizik

Happy Wheels APK Mod Son Sürüm İndir

Happy Wheels’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD

Download Happy Wheels Mod Apk v1.0.7

Google Play

Mod bilgisi

  1. Tüm parçaların kilidi açıldı
  2. Sıkıcı reklamlar kaldırıldı

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.7 sürümündeki yenilikler

  1. Pogostick kontrolleri iyileştirildi
  2. Küçük hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Smashy Road Wanted 1.4.3 Apk Full Mod for Android

Smashy Road Wanted hakkında özet 1.4.3 APK + Android için Mod İsim Smashy Road Wanted Yayımcı Bearbit Studios BV En son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir