Hangouts Chat 2020.04.09 Apk +Full Mod for Android

Hangouts Sohbet Mod bir İş Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.8 puan aldı, toplam 6.381 kişi oy kullandı.

genel bakış

Hangouts Chat , ekipler için tasarlanmış akıllı ve güvenli bir iletişim aracıdır. Doğrudan mesajlardan ekip sohbet odalarına, Hangouts Sohbet, ekip iletişimini kolay ve verimli hale getiren entegre bir platform sunar. Mevcut sürüm yalnızca G Suite müşterileri içindir.

Önemli

  • İzin verme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan G Suite içerik paylaşımına (Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar) izin veren grup mesajları.
  • Paylaştığınız sohbetlere ve içeriğe filtre uygulama seçenekleriyle Google arama işlevi.
  • G Suite ve üçüncü taraf araçlarıyla entegrasyon sağlanacaktır. Hangouts Meet Bot herkesin takvimlerini inceler ve herkes için uygun zamanlarda toplantılar planlar.
  • Veri Kaybını Önleme, Uyumluluk, Yönetici Ayarları, Kasa Tutma, Muhafazalar, Arama ve Dışa Aktarma gibi G Suite güvenliğinin ve erişim denetimlerinin tüm avantajlarıyla Enterprise için hazır.

İndirme: Hangouts Chat Apk APK

Hangouts Sohbeti’ni indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yalnızca G Suite Müşterileri için mevcut sürüm, doğrudan mesajlar, grup sohbetleri ve Google uygulamalarıyla platform entegrasyonu içerir

Hangouts sohbet hakkında özet APK

ad Hangouts Sohbet Modu
Yayımcı Google LLC
En son sürüm 2020.04.09.307849879_prod
Platformlar Android 5.0
paket com.google.android.apps.dynamite
İndirme: orijinal Hangouts Sohbet APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir