Handcent Next SMS 8.9.6.4 Apk +Full Mod for Android

Handcent Sonraki SMS Mod Bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 43.949 kişi oy kullandı.

genel bakış

2010’dan başlayarak, Handcent Apk sadece öncü değil, aynı zamanda müşteri odaklı en iyi SMS uygulamasıdır: kullanıcı deneyimini keyifli ve rahat hale getirmek bizim önceliğimizdir.

Önemli

 • Tam boyutlu multimedya (resim, ses, video) mesajlarını arkadaşlarınızla paylaşın. MMS artı bir multimedya android kısa mesaj indirici olarak hareket edebilir, multimedya dosyalarını bulut sunucumuza kaydedebilir. (Yüklü değilse tarayıcıda açılır). 8.0 sürümü ile video da sıkıştırabileceksiniz.
 • Açılır pencere ile hızlı cevap mesajları, hatta kilit ekranı üzerinde gösterebilir.
  Handcent Sonraki SMS metin messenger uygulaması artık yeni bir görünüme ve işlevselliğe sahip, daha fazlasını keşfetmeyi deneyin.
 • Kendi kişisel alanınız, yalnızca sizin belirlediğiniz benzersiz bir şifre ile açılabilen tamamen şifrelenmiş bir mesaj kutusu. Gizliliğinizi korumanın en iyi yolu.
 • En yeni yedekleme hizmetimizle metinlerinizi kaybetme konusunda asla endişelenmeyin. Yeni bir telefona geçtiğinizde veya telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırladığınızda tüm mesajlarınızı (SMS / MMS), ayarlarınızı ve zamanlanmış görevlerinizi kolayca geri yükleyin.
 • Hızlı cevap , sesli yanıt (sesli mesaj) gibi özelliklerle birlikte tüm android tabanlı akıllı saatinizde mesaj alma ve yanıtlama desteği
 • Artık görüşme içinde arama yapabilirsiniz. Metin mesajlarını zamana, mesaj türüne vb. Göre de arayabilirsiniz.
 • Android kısa mesaj uygulamamızda tüm istenmeyen veya spam SMS mesajlarını engelleyin.
 • Belirli bir zamanda gönderilecek metinleri zamanlayın. Belirli bir zamanda başkalarına veya kendinize hatırlatmanız gerektiğinde yararlıdır.
 • En iyi özelleştirilebilir manifatura uygulamasında arkadaşlarınızla daha fazla eğlenin. Şimdi bile eğlenceli emojiler ve animasyonlu olanlar ile.

İndirme: Handcent Next SMS Apk APK

Handcent Next SMS’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Bir defalık şifreyi tanıma, kolay okuma ve kopyalama
 2. Ekleme konumunu destekleyen yeni özellik, google harita üzerinden kolay gezinme
 3. Eksik eksik metin sorunu
 4. Gelişmiş senkronizasyon mesajı performansı
 5. Bilinen bazı sorunlar düzeltildi

Handcent Next SMS hakkında özet APK

ad Handcent Sonraki SMS Modu
Yayımcı Handcent
En son sürüm 8.9.6.4
Platformlar Android 4.0
paket com.handcent.app.nextsms
İndirme: Orijinal Handcent Sonraki SMS APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir