Guns of Glory 5.7.1 Full Apk +Mod for Android

Guns of Glory Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 345.759 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Kardinal iktidarı ele geçirdi ve kralın silahşörler üzerindeki ölümünü suçluyor! Tahtı korumak ve adınızı temizlemek için savaşın! Silahşörler bunu tek başına yapamazlar, zafere ulaşmak için kendi ordunuzu ve stratejinizi oluşturmalısınız. Silahlarınızı ve kılıçlarınızı hazırlayın ve bu RPG’de zafer kazanın! Kral için!

Ücretsiz Guns of Glory ile bu MMO savaşının bir sonraki aşamasına hazır olun! GoG’nin heyecan verici çok oyunculu ve RTS oyunu, kendi güçlü ordunuzu oluşturmanıza ve düşmanları vurmak için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla takım kurmanıza olanak tanır. Silahlarınızı alın, stratejinizi ve ordunuzu savaşa hazırlayın, düşmana karşı savaşın ve kalenizi geliştirin! Silahlarını hazırla ve kaleni savun.

In Glory Mod Guns , savaşa atılan bir Krallık’ta yükselen Rab öne geçmek! Üstün cetvel olmak ve kader Taç’tan kader Taç’ı ele geçirmek için, ünlü Üç Silahşörler ile müttefik olacaksınız, vahşi canavarları (infernal boğa, kral sıçan veya zombi çiftçisi) öldüreceksiniz, kendi muhteşem kalenizi inşa edeceksiniz ve Airship. Bu silahlar RPG oyununda düşmanları yok et!

Bu RPG krallığı oyunu, ilk tabanca ve daha ölümcül silahların kaynağı olarak sanayi devrimi sırasında ayarlanır. Savaş alanında bir efsane olun ve kazanan çekimleri yapın. Askerler ve silahlar oluşturun ve görevleri tamamlamak için onları yükseltin. Altın alın ve atlarınızın daha hızlı olması için ahırları iyileştirin. Her şey zamanla ilgili!

Bu RPG oyunu her yaştan hem kızlar hem de erkekler için. Takım yönetimini öğrenin ve her görevi tamamlayın. Güçlü bir asker oluşturmak ve zeplininizi geliştirmek için kaynakları yönetin. Gerçek zamanlı bir savaş, ordunu inşa et ve savaş alanına hükmet. Sen kalenin son koruyucusun. Silahlarınızı hazırlayın ve kaleyi koruyun.

Daha iyi askerler elde etmek ve hayvanları yenmek için farklı binalarla güvenli bir kamp inşa edin. Kale öncelik olmalı. Krallığınızı koruyun!

Önemli

Strateji Savaşı! Tahtı ve krallığı koruyun. Silahlarını hazırla ve kaleni savun. Bir Silahşörler ordusu eğitin, kaynaklarınızı yönetin, tuzaklar kurun ve düşmanlarınızı unutmak için tacı talep edin ve İttifakınızı krallık oyunlarının en iyisinde bir imparatorluğa dönüştürün!

Güçlü Hava Gemileri! Gelişen ilerleme ve bilim çağında, düşmanları vurun ve yeni bir RTS seviyesi için ölümcül gelişmiş uçaklarla saldırıya liderlik edin. Silahları kullanarak kaleyi savun!

Dünya Savaşı! Sorunsuz sohbet çevirisi özellikleri GoG’nin çok oyunculu RTS ve RPG oyununu hiç olmadığı kadar zengin hale getirir. İmparatorluğunuzu ve güçlü bir ordunuzu inşa edin. Kaleyi savunmak için tüm silahlarınızı kullanın.

MMO Dünyası! Zafer Silahları Üç Silahşörler dünyasını hayata geçiriyor! Oluşturulan HD grafikler ve canlı, güzel bir imparatorluk bu ücretsiz strateji MMORPG’de tüm aksiyonu yapıyor!

Gelişmiş RTS Combat! Düşmanlara saldırmak ve müttefiklere yardım etmek için kendi stratejinizi belirleyin! Guns of Glory’in MMORPG oyunu, Zeplin, Emlak, birlikler, binalar, ekipman, taktikler ve daha fazlasını özelleştirmenizi sağlar. GoG’de kendi ordunuza uyacak bir MMO oyun stratejisi geliştirin ve zafer talep edin! En iyi krallık oyunlarında tahtı şimdi koruyun! Silahlar yap ve kaleyi koru.

Empire Building! Güçlendirilmiş bir imparatorluk kurun, bir dizi beceriye hakim olun ve bu MMO strateji savaşında hayatta kalmanızı sağlamak için kendinizi silahlarla donatın!

İndirme: Guns of Glory Apk Full

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Guns of Glory’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. R6 Arması: Ragefire şimdi hazır! Ateşin gücünden kork!
  2. Arması Denemeleri sınırlı bir süre için açık!

Guns of Glory APK hakkında özet

ad Zafer silahları APK
Yayımcı
En son sürüm 5.7.1
Platformlar Android 4.1
paket com.diandian.gog
İndirme: Original Guns of Glory APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir