Guns of Glory 5.9.2 Full Apk- Mod for Android

Guns of Glory hakkında özet

ad Zafer Silahları
Yayımcı
En son sürüm 5.9.2
Platformlar Android 4.1
paket com.diandian.gog
İndirme: Original Guns of Glory APK

Sevgili dostlar, size size Guns of Glory APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Guns of Glory MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 360.276 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kardinal gücü ele geçirdi ve kralın silahşörler üzerindeki ölümünü suçluyor! Tahtı korumak ve adınızı temizlemek için savaşın! Silahşörler bunu tek başına yapamazlar, zafere ulaşmak için kendi ordunuzu ve stratejinizi oluşturmalısınız. Silahlarınızı ve kılıçlarınızı hazırlayın ve bu RPG’de zafer kazanın! Kral için!

Ücretsiz Guns of Glory ile bu MMO savaşının bir sonraki aşamasına hazır olun! GoG’nin heyecan verici çok oyunculu ve RTS oyunu, kendi güçlü ordunuzu oluşturmanıza ve düşmanları vurmak için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla takım kurmanıza olanak tanır. Silahlarınızı alın, stratejinizi ve ordunuzu savaşa hazırlayın, düşmana karşı savaşın ve kalenizi geliştirin! Silahlarını hazırla ve kaleni savun.

In Glory Mod Guns , savaşa atılan bir Krallık’ta yükselen Rab öne geçmek! Yüce hükümdar olmak ve kaderin Taçını aldatıcı Kardinal’den ele geçirmek için, kendini ünlü Üç Silahşörler ile ittifak edeceksin, vahşi canavarları (infernal bull, kral sıçan veya zombi çiftçisi) öldüreceksin, kendi muhteşem Şato ve mühendisini inşa edeceksin. Airship. Bu silahlar RPG oyununda düşmanları yok et!

Bu RPG krallığı oyunu, ilk tabanca ve daha ölümcül silahların kaynağı olarak sanayi devrimi sırasında ayarlanır. Savaş alanında bir efsane olun ve kazanan çekimleri yapın. Askerler ve silahlar oluşturun ve görevleri tamamlamak için onları yükseltin. Altın alın ve atlarınızın daha hızlı olması için ahırları iyileştirin. Her şey zamanla ilgili!

Bu RPG oyunu her yaştan hem kızlar hem de erkekler için. Takım yönetimini öğrenin ve her görevi tamamlayın. Güçlü bir asker oluşturmak ve zeplininizi geliştirmek için kaynakları yönetin. Gerçek zamanlı bir savaş, ordunu inşa et ve savaş alanına hükmet. Sen kalenin son koruyucusun. Silahlarınızı hazırlayın ve kaleyi koruyun.

Daha iyi askerler elde etmek ve hayvanları yenmek için farklı binalarla güvenli bir kamp inşa edin. Kale öncelik olmalı. Krallığınızı koruyun!

Önemli

Strateji Savaşı! Tahtı ve krallığı koruyun. Silahlarını hazırla ve kaleni savun. Bir Silahşörler ordusu eğitin, kaynaklarınızı yönetin, tuzaklar kurun ve düşmanlarınızı unutmak için tacı talep edin ve İttifakınızı krallık oyunlarının en iyisinde bir imparatorluğa dönüştürün!

Güçlü Hava Gemileri! Gelişen ilerleme ve bilim çağında, düşmanları vurun ve yeni bir RTS seviyesi için ölümcül gelişmiş uçaklarla saldırıya liderlik edin. Silahları kullanarak kaleyi savun!

Dünya Savaşı! Sorunsuz sohbet çevirisi özellikleri, GoG’nin çok oyunculu RTS ve RPG oyununu her zamankinden daha zengin hale getiriyor. İmparatorluğunuzu ve güçlü bir ordunuzu inşa edin. Kaleyi savunmak için tüm silahlarınızı kullanın.

MMO Dünyası! Şan Silahları Üç Silahşörler dünyasını hayata geçirir! Oluşturulan HD grafikler ve canlı, güzel bir imparatorluk bu ücretsiz strateji MMORPG’de tüm aksiyonu yapıyor!

Gelişmiş RTS Combat! Düşmanlara saldırmak ve müttefiklere yardım etmek için kendi stratejinizi belirleyin! Guns of Glory’in MMORPG oyunu, Zeplin, Emlak, birlikler, binalar, ekipman, taktikler ve daha fazlasını özelleştirmenizi sağlar. GoG’de kendi ordunuza uyacak bir MMO oyun stratejisi geliştirin ve zafer talep edin! En iyi krallık oyunlarında tahtı şimdi koruyun! Silahlar yap ve kaleyi koru.

Empire Building! Güçlendirilmiş bir imparatorluk kurun, bir dizi beceriye hakim olun ve bu MMO strateji savaşında hayatta kalmanızı sağlamak için kendinizi silahlarla donatın!

En son sürümü indirin

Guns of Glory’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Ekran görüntüleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.9.2 sürümündeki yenilikler

  1. Bazı işlem ve ekran optimizasyonları.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir